Заміна портів USB, HDMI, Type-C

Ремонт роз'ємів ноутбуків

Роз'єми ноутбуків - мабуть, самі схильні до елементи до механічних пошкоджень. Рідше їх несправність пов'язана з заводським браком.

Прояв несправності залежить від самого порту, проте можна виділити наступні пункти:

  • Зовнішній пристрій (флешка, навушники, зарядний пристрій, кабель HDMI і т.д.) не входять у роз'єм;
  • Комп'ютер не бачить встановлений пристрій;
  • При роботі перерахованих вище приладів порт видає тріск або починає іскритися.
Заміна портів USB, HDMI, Type-C
Заміна портів USB, HDMI, Type-C

На сьогоднішній день роз'єм Type-C є найменш ламким, чого не скажеш про USB. USB порт один з найважливіших у ноутбуці, за допомогою нього підключаються мишки і інші прилади, такі як зовнішні носії інформації. Неакуратне поводження з ним призводить до поломки, не можна різко висмикувати флешку, а також різко з натиском вставляти її в роз'єм.

HDMI порт не є крихким, але при неправильному або неакуратному поводженні з ним, є ймовірність зламати його або вирвати. Те ж саме стосується гнізда входу аудіо і зарядного.

Ремонт аудіо роз'єму ноутбука

Якщо навушники стали хрипіти, видавати незрозумілі звуки, гучність стрибає, тоді потрібно, в першу чергу, перевірити їх на іншому комп'ютері або телефоні, щоб виключити ймовірність несправності самих навушників. В іншому випадку необхідний буде ремонт гнізда навушників.

Після того, як ви переконалися, що навушники працюють справно, слід звернутися в сервісний центр. Ремонт аудіо роз'єму ноутбука здається легким, але людині, що зважилася на це вперше, буде важко підключити всі контакти в правильному порядку, а також не зачепити інші механізми.

Заміна портів USB, HDMI, Type-C

Ремонт роз'ємів живлення ноутбуків

Заміна портів USB, HDMI, Type-C

Правильна експлуатація техніки - це запорука довгострокової служби вашого гаджета. Незважаючи на те, що ноутбук, на відміну від стаціонарного комп'ютера можна піднімати, переносити і рухати під час роботи, це не означає, що все те ж саме можна проробляти з ним, коли він підключений до зарядного пристрою.

На перший погляд може здатися, що незначний тиск на роз'єм живлення ноутбука не може завдати істотної шкоди. Notebook-Service нагадує, що порти - тендітні деталі, не призначені для грубого поводження. Слід звернути увагу на те, як заряджається ноутбук, якщо відбуваються збої або він зовсім перестав заряджатися це привід задуматися про заміну входу зарядки.

Заміна USB портів на материнській платі

USB - саме функціональне гніздо. Причин, за якими воно може не працювати багато, наприклад:

  1. Засмітився порт;
  2. Злетіли драйвера;
  3. Механічне пошкодження.
Заміна портів USB, HDMI, Type-C

Перше на що варто зауважити це те, як працює підключений пристрій, наприклад, флешка. Якщо ноутбук не розпізнає флешку, в той час як інші комп'ютери роблять це без утруднення, тоді варто звернутися до фахівця.

Самому здійснювати чистку не рекомендується, так як можна пошкодити порт і потім доведеться повністю його міняти. Заміну і ремонт роз'ємів ноутбуків теж не варто робити в домашніх умовах, якщо ви не володієте достатніми знаннями і навичками.