Чищення ноутбуків

Як проводиться профілактика ноутбука

Як проводиться профілактика ноутбука

Більшість з власників ноутбуків навіть не підозрюють про те, що їх девайси потребують системної, повноцінної профілактики і чищення.

Під чищенням ноутбука розуміється процес повного його розбирання, очищення деталей і компонентів від пилу і мастила, в місцях прилягання кристалів чіпів до системи охолодження, спеціальної термічної пасти. Де замовити чистку ноутбука від пилу в Одесі і її технічні моменти, розберемо далі.

Для чого необхідна чистка кулера ноутбука

Кулер - одна з основних деталей ноутбука і комп'ютера, яка відповідає за своєчасне охолодження всіх інших комплектуючих. Профілактика системи охолодження ноутбука повинна проводитися не рідше, ніж 1 раз на рік. За цей час на кулері накопичується достатня кількість пилу і дрібного сміття, що не дозволяє техніці коректно працювати. Через несправну роботи кулера в комп'ютерній техніці можуть спостерігатися такі проблеми:

  • періодичні зависання при запуску комп'ютерних ігор або відеофільмів;
  • занадто гучна робота кулера, періодичні або системні потріскування, гуркіт всередині корпусу;
  • уповільнення швидкості роботи операційної системи;
  • мимовільне вимкнення пристрою.

Замовити чистку кулера на ноутбуці в Одесі можно в комп'ютерному сервісі Notebook-Service. Це потрібно зробити після перших ознак, щоб не прийшлость робити ремонт кулера в ноутбуці. Серед основних послуг з профілактики ноутбука компанія пропонує:

  • заміну термопасти і термопрокладок;
  • ремонт або заміну системи охолодження;
  • чистку і змазку кулера або ж його заміну.
Для чого необхідна чистка кулера ноутбука

Професійне чищення системи охолодження ноутбука в Одесі проводиться протягом 1-го робочого дня. Середній чек на послугу становить від 200 гривень.

Від чого залежить ціна на заміну термопасти

Вартість послуг може варіюватися в залежності від марки та моделі ноутбука, а також його технічних характеристик. Компанія Ноутбук-Сервіс пропонує провести заміну термопасти на HP, Acer, Dell і ноутбуках інших популярних торгових марок. Процес заміни термопасти передбачає послідовне виконання операцій:

  1. Чистку техніки від пилу. Робиться повний розбір пристрою, всі деталі і комплектуючі очищаються від дрібного сміття і пилу спеціальними щітками і сухими серветками.
  2. Від кристалів процесора, відеокарти відокремлюють систему охолодження. Це 2 основні елементи в ноутбуці, які потребують заміни термопасти. Поверхні чіпа процесора і відеокарти, а також теплові трубки змащуються термопастой для кращого прилягання поверхонь і швидкого охолодження. Попередньо очистивши дані елементи від пилу і видаливши залишки старої термопасти, спеціальною щіткою наносять нову термопасту.
  3. Перевірку пристрою на працездатність. Після того як пристрій пройшло через процеси очищення від пилу і заміну термопасти в обов'язковому порядку його варто перевірити на коректну роботу.

Щоб почистити ноутбук від пилу в Одесі за приємною ціною, досить звернутися в компанію Notebook-Service. Якісна робота технічних фахівців, наявність власного складу нових і б/у запчастин для комп'ютерної техніки - ось основні переваги представленого сервісу.

Ціни

Код Опис Цiна Терміново

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя