Ремонт жорсткого диска на ноутбуці

Ремонт жорсткого диска

Більшість компонентів ноутбука з часом виходять з ладу, і жорсткий диск – не виняток. Найнеприємніше для користувача те, що саме на ньому зберігається вся потрібна інформація і при поломці цього компонента, вона, на жаль, у більшості випадків зникає. Розглянемо особливості заміни та ремонту жорсткого диска ноутбука.

Чому жорсткий диск виходить з ладу?

Ремонт або заміна жорсткого диска ноутбука підлягає в наступних випадках:

  • Механічні пошкодження. Жорсткі диски містять рухомі частини: обертовий диск, а також головки, що зчитують і записують. При сильному ударі або падінні пристрою може виникнути його відмова.
  • Природний знос. При активному або тривалому використанні контролер або елемент живлення втрачають свою точність та надійність.
  • Перегрів. У більшості випадків спричинений недостатньою вентиляцією системного блоку або неправильним функціонуванням системи охолодження. Високі температури і перепади напруги негативно впливають на роботу цього компонента в цілому.
  • Програмні збої. Віруси, збої операційної системи або помилки у програмному забезпеченні можуть спричинити пошкодження файлів, внаслідок чого компонент виходить з ладу. Потрібно зробити видалення вірусів на ноутбуці.
Змінити жорсткий диск на ноутбуці

Підсумовуючи, слід зазначити, що сортувати поломки прийнято на механічні та апаратні. Понад те, ряд несправностей має суміжні риси. З огляду на цю специфіку ремонт або заміну hdd на ноутбуці ми украй не рекомендуємо виконувати самостійно.

У яких випадках доцільно зробити ремонт, а в яких замінити жорсткий диск на ноутбуці?

Замінити жорсткий диск на ноутбуці

Часто до нас звертаються з проханням зробити все можливе та зробити ремонт вінчестера. Однак, тут до уваги потрібно взяти кілька факторів. Наприклад, якщо корінь проблеми криється в магнітних головках, комутатор блоку, підшипнику двигуна або поверхні магнітних пластин, майстру доведеться розкривати гермоблок. Це досить нераціональна процедура як у технічному, так і фінансовому аспекті. Така дія виправдана лише у тому випадку, якщо клієнту необхідно відновити інформацію. Простіше кажучи, у таких випадках набагато розумніше замінити жорсткий диск на ноутбуці.

Якщо ж просто з'явилися бед-блоки на поверхні вінчестера, пошкодився модуль службової мікропрограми керування або просто пошкодилася електроніка, вартість заміни жорсткого диска на ноутбуці в цьому випадку не виправдана - можна просто зробити ремонт.

Від чого залежатиме ціна на заміну жорсткого диска в ноутбуці?

Вартість заміни жорсткого диска на ноутбуці

Вартість роботи складається з ціни на вінчестер і конструкційні особливості ноутбука, оскільки різні моделі гаджетів припускають свої особливості установки. Наприклад, заміна жорсткого диска на macbook вимагає граничної обережності та знань роботи з цією технікою. Щоб дістатися жорсткого диска в ноутбуках Apple, слід зняти батарею, від'єднати панелі з клавіатур, відключити стрічковий шлейф, що зв'язує клавіатуру з материнською платою, потім відключити шлейф від SATA роз'єму і лише потім проводити необхідну роботу.

У ноутбуках Samsung та Acer також є свої нюанси, які відомі лише майстрам, які пройшли спеціальну підготовку.

Чому слід довірити процес ремонту або заміни жорсткого диска?

Майстри Notebook Service вже багато років спеціалізуються на ремонтних роботах вінчестерів різних марок ноутбуків, серед яких Asus, Acer, Samsung, Lenovo, HP, MSI, Dell та багатьох інших. Приходьте! Ми оглянемо ваш пристрій, і при необхідності зможемо в найкоротші терміни поміняти жорсткий диск на ноутбуці за найприйнятнішою в місті Одесі!

Цены

Код Опис Цiна Терміново

Чтобы узнать стоимость ремонта вашего устройства оставьте свои данные. Наши специалисты свяжутся и проконсультируют

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя