Консультація з ремонту ноутбуків

У разі виникнення проблем з роботою ноутбука (тривалого завантаження, гучної роботи, проблеми з запуском програм) або очевидної поломки, слід вибрати надійний сервісний центр, фахівці якого проведуть комплексну діагностику пристрою і у встановлені терміни зроблять чесний ремонт ноутбуків.

Уже понад 15 років якісну діагностику ноутбуків і технічне обслуговування комп'ютерної техніки здійснює «Notebook-Service». Оригінальні деталі, оперативний пошук і вирішення проблеми, потужна технічна база - все, що дозволяє компанії зберігати лідируючі позиції в сфері сервісного обслуговування.

Консультація з ремонту ноутбуків

Які роботи проводяться в сервісному центрі?

Майстри надають ремонт і модернізацію ноутбуків за максимально доступними цінами (в разі крайньої необхідності можна скористатися терміновим тарифом).

На даний момент доступні наступні послуги:

 1. - заміна клавіатури, екрана, жорсткого диска, матриці;
 2. - ремонт петель і кришки ноутбука;
 3. - заміна або діагностика батареї і зарядного пристрою;
 4. - встановлення Windows на ноутбук, MacOs. Установка або заміна драйверів;
 5. - чистка пристрою від вірусів і встановлення антивіруса;
 1. - відновлення даних з зовнішніх накопичувачів і HDD;
 2. - ремонт після залиття або падіння;
 3. - заміна відеокарти, процесора, BGA мікросхем;
 4. - проведення технічного обслуговування (чистка, заміна термопасти і т.д.).

Співробітники компанії акцентують увагу, що після проведення технічних робіт, слід ретельно стежити за девайсом і не забувати про профілактичні заходи.

Рекомендується правильно розташовувати проводи, не перетискаючи їх, прибирати пристрій в сумку або чохол тільки після повного виключення, регулярно очищати його від пилу і робити заміну термопасти. Тоді ноутбук або ПК справно прослужить ще не один рік.

Чому слід звернутися до фахівців?

Інженери сервісу стверджують, що ремонт і чистка можуть знадобитися в наступних випадках:

 • Засмічення системи охолодження, через які комп'ютер перегрівається і перестає нормально працювати. З цієї ж причини можуть відбуватися раптові перезавантаження пристрою і виключення. Нерідко перегрів може бути пов'язаний з висохлою термопастою, яку не змінювали більше року, а також через розбовтаний сильно гудящий вентилятор.
 • Проблеми з клавіатурою, причиною яких можуть виявитися механічні пошкодження або залиття рідиною. Це може бути часткова поломка або повністю непрацюючі клавіші.
 • Через неякісний пластик, який використаний для виготовлення корпусу в бюджетних моделях, можуть виникати їх механічні пошкодження. Нерідко причиною поломки є некоректне відкриття / закриття пристрою.
 • Проблеми з роз'ємами, їх засмічення або фізична поломка, які виключають можливість підключення сторонніх пристроїв і знімних носіїв.
 • Ремонт блоків живлення ноутбука - одна з основних прохань, з якими звертаються клієнти в наш сервісний центр.
 • Вихід з ладу жорсткого диска або SSD накопичувача - результат тривалого використання девайса, критична кількість битих секторів. Вирішити проблему можна заміною несправної частини.
 • Віруси, проблема з запуском програм, несумісність програмного забезпечення.

Дізнайтеся вартість ремонту вашого пристрою

Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують вас

Техобслуговування гаджетів: швидко, якісно, надійно

Техобслуговування гаджетів Одесса

«Notebook-Service» - сервісний центр по ремонту ноутбуків в Одесі надає широкий спектр послуг. Фахівці компанії проводять повну діагностику пристроїв, підбирають необхідні комплектуючі і оперативно виконують всі необхідні роботи.

Наші співробітники надають якісні послуги, на які видається гарантія. У більшості випадків, всі операції проводяться своїми силами, так як в сервісному центрі використовується першокласне обладнання для діагностики і є великий склад запчастин. Це дозволяє значно підвищити якість роботи і виконати її в найкоротші терміни.

Варто відзначити, що ремонт і чистка ноутбуків здійснюється тільки з використанням спеціальних засобів і оригінальних компонентів, які також супроводжуються гарантійним талоном від виробника. У разі їх відсутності, фахівці підбирають якісні аналоги, які будуть працювати так саме ефективно. Відновлення та ремонт ноутбуків проводили максимально оперативно.

Ремонтні роботи здійснюються в такий спосіб:

 1. Клієнт оформляє заявку на проведення технічного обслуговування або усунення будь-яких несправностей. Зробити це можна за допомогою простої форми на офіційному сайті компанії, по телефону або безпосередньо в сервісному центрі. Тут же можна розповісти про можливі причини несправності або факторах, які могли її спровокувати. У разі необхідності, клієнту може бути надана онлайн консультація по ремонту ноутбуків.
 2. Далі гаджет передається фахівцям, які проводять повну діагностику, складають приблизну вартість і термін виконання роботи. Також фахівці обговорюють з клієнтом можливі шляхи вирішення проблеми і вибирають найбільш доступні. Якщо сума влаштовує замовника, то майстри приступають до роботи.
 3. Залежно від ступеня поломки, інженери компанії можуть проводити спеціальні маніпуляції: здійснювати очищення електронних компонентів після залиття в спеціальних ультразвукових ваннах, виконувати перепайку або термічну обробку мікросхем, перепрошивку флешок БІОС, а також налаштовувати програмне забезпечення.
 4. Після усунення всіх несправностей, пристрій повертається господарю з гарантією і рекомендаціями, щодо запобігання подібних проблем. Якщо в результаті діагностики з'ясували, що поломку не можна виправити, або ж дана операція буде зовсім недоцільною, то клієнт може скористатися функцією Trade-in. Вона дозволяє обміняти непрацюючий девайс на бу техніку, доплативши необхідну суму.

Варто зазначити, що багаторічний успіх компанії пов'язаний з чітким виконанням корпоративних правил:

 1. - використовуємо тільки якісні комплектуючі;
 2. - індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 3. - адекватне формування цін на послуги, які доступні кожному;
 4. - виконуємо ремонт відповідно до чітко встановленого терміну;
 5. - надаємо гарантію на перелік виконаних робіт;
 6. - здійснюємо безкоштовну діагностику в разі подальшого виправлення несправностей.
Ремонт ноутбука терміново

Бажаєте отримати консультацію, прокачати девайс або замінити погано працюючі компоненти?

Тоді вам в «Ноутбук-Сервіс», де кваліфіковані майстри допоможуть вирішити будь-яку проблему!

Відгуки