Ремонт ноутбука Acer

Майстерні з ремонту ноутбуків Acer

Гаджети бренду Асер користуються популярністю завдяки доступній ціні, продуманому дизайну і високій якості роботи. На ринку України ці комп'ютери представлені серіями Aspire, Travelmate, eMachines, Swift, Predator, Nitro і т.д. Будь-яка з цих моделей може зламатися, тому рано чи пізно буде потрібно ремонт ноутбуків Асер. Ми займаємося різними видами поломок: синій екран, пошкодження після падіння або залиття рідиною, заміна дисплея і т.д.

Поширені поломки

Техніка цього виробника має репутацію надійної, але як буває в будь-якій техніці, якийсь елемент може вийти з ладу. У пристроях перестає функціонувати клавіатура, тачпад або лептоп відмовляється включатися. Це найбільш часті проблеми, але майстри нашого сервісного центру легко справляються завдяки спеціальному обладнанню і великому досвіду.

Ремонт ноутбуків Acer в Одесі потрібен в таких випадках:

Ремонт ноутбука Acer
  • Несправність відеокарти. Дефект проявляється у вигляді засвічень на моніторі, чорному екрані, появі смуг або квадратів.
  • Несправність матриці. Перестає функціонувати екран, на ньому з'являються смуги.
  • Зависання при завантаженні. Причиною буває жорсткий диск, перегрівання або наявність сторонніх програм.
  • Проливання рідини. У ПК страждає тільки клавіатура, але в лептопі можуть перестати працювати внутрішні комплектуючі. Особливості процесу залежать від глибини проникнення вологи. Зазвичай проводиться заміна клавіатури на ноутбуці Acer і деяких деталей.
  • Система охолодження. З'являється при нехтуванні регулярним чищенням від пилу. Це призводить до перегрівання агрегату.
Ремонт ноутбука Acer

Часта поломка, пов'язана з портами - властиво лептопам старше 4-5 років. Відмовляють порти HDMI і USB, роз'єм для підключення зарядного пристрою. До 80% із них можна виправити.

Якщо залишилися сумніви з приводу доцільності ремонту лептопа, варто звернутися до фахівців Notebook-Service. Вони розкажуть про особливості співпраці, специфіці діагностики, виправленні, а також дадуть відповідь на питання, що цікавлять. Вартість заміни матриці ноутбука Acer залежить від характеристик моделі, складності проблеми.

Корпусних ремонт ноутбуків і його складові

Зносостійкість пластмасових деталей нижче металевих, що веде найчастіше до поломок. Не варто забувати, що вчасне звернення в сервісний центр вбереже від небажаних підсумків.

Ремонт ноутбуків Acer aspire завершиться успішно, якщо звертатися в кваліфіковані сервісні центри. Майстри дають гарантію на свою роботу і у клієнта немає необхідності повторно звертатися до інших фахівців.

Основні плюси нашої майстерні по ремонту ноутбуків Acer:

  • апгрейдом займаються співробітники зі спеціалізованою освітою, досвідом;
  • спеціальне обладнання допомагає швидко визначити причину неполадок і виконати налагодження;
  • клієнт дізнається вартість відразу після завершення діагностики;
  • використовуються оригінальні запчастини або їх якісні аналоги.
Ремонт ноутбука Асер

Якщо якість функціонування гаджета перестала Вас влаштовувати, зверніться в майстерню Notebook-Service для початку діагностики. За її результатами, Ви відразу дізнаєтеся орієнтовні терміни і ціну послуги.

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя
А
Александр
27 квітня 2023
Сервіс
-
Супер
В
Виталий
11 квітня 2023
Спасибо ремонт и обслуживание на отличном уровне
А
Александр
04 березня 2023
Быстро и не дорого
не нашел
Купил новый ноутбук Acer в Цитрусе, как оказалось без устновленной операционной системы. Продавец предложил поствить за 1500 грн, ноутбук и так не дешевый, я отказался. Попробовал поставить сам, но при установке не видел ноутбук ссд диск. Пришел к ребятам в сервис, приняли ноутбук, выдали квитанцию, сказали будет к вечеру готов. Набрали вечером, но я уже уехал домой. Приехал в субботу с утра, забрал ноутбук, драйвера стоят и даже набор программ основных и по цене вышло в три раза дешевле. Очень доволен, буду советовать