Ремонт зарядних пристроїв для ноутбуків

Ремонт зарядного ноутбука в Одесі

Практично кожен власник згодом стикається з проблемою живлення гаджета. У цьому випадку є два варіанти вирішення проблеми – придбання нової техніки, або ж ремонт зарядного ноутбука. Іноді проблема криється і в самому пристрої. Якщо просто поміняти гніздо зарядки в ноутбуці, ціна буде в десятки разів дешевша, а прослужити він зможе вам вірою та правдою ще багато років. Розглянемо, у яких випадках потрібно ремонт певної ланки харчування.

Які елементи ланки живлення можуть вийти з ладу, якщо не відбувається заряджання ноутбука?

Перш ніж розпочати ремонт ланцюга живлення ноутбука, внесемо ясність, які її елементи можуть створити перешкоду для повноцінної зарядки пристрою:

  • Адаптер живлення. Це може бути пов'язано з пошкодженням дротів, перегоранням запобіжника або поломкою електронних компонентів усередині адаптера.
  • Кабель живлення. Слід візуально оглянути, чи немає видимих пошкоджень, наприклад, зламів чи перерізів у кабелі.
  • Роз'єм живлення ноутбука. Це може статися, якщо розхиталося гніздо заряджання ноутбука. Спробуйте акуратно вставити штекер адаптера живлення в гніздо та переконайтеся, що він надійно фіксується.
  • Батарея. Батарея має обмежений термін служби і з часом її ємність зменшується.
  • Материнська плата. Тут уже йдеться не про зовнішній ремонт зарядних пристроїв для ноутбуків, а про внутрішній. Це серйозніша поломка, що вимагає втручання в мікросхеми.

Відповідно, ціна ремонту ланцюга живлення ноутбука залежатиме від характеру поломки.

Ознаки того, що потрібний ремонт зарядного пристрою ноутбука

Зарядні пристрої ноутбуків підлягають ремонту в таких випадках:

  • Гаджет не вмикається, періодично відключається або не підтримує постійний потік енергії;
  • Кабель живлення пошкоджений (помітні його перегини, оголений або іскритий);
  • У процесі роботи ноутбук суттєво гальмує;
  • Пристрій перегрівається;
  • Індикатор заряджання не світиться.
Ремонт заряджання

Ще раз підкреслимо, це випадки, коли потрібно саме ремонт зарядки для ноутбука. Всі інші варіанти поломок передбачають втручання у компоненти самого пристрою.

Ремонт входу зарядки ноутбука – вихід із проблеми?

Зарядний пристрій для ноутбука

Як не дивно, так. Дуже часто у користувачів, які приносять до нашого сервісного центру ноутбуки з такою скаргою, проблема криється не в ремонті зарядного пристрою для ноутбука, а саме в роз'ємі для конектора. Це пов'язано зі зношуванням або механічним ушкодженням гнізда. Самостійно цю маніпуляцію провести не просто складно, а й небезпечно для функціонування всього пристрою надалі. Важливо розуміти, що, наприклад, ремонт гнізда заряджання ноутбука Samsung, Acer або Asus відрізняється конструкційними особливостями, які знає лише фахівець. Відповідно, ціна на заміну роз'єму зарядки ноутбука залежатиме від бренду, моделі та складності поломки. Можливо обійдеться ремонтом роз'єму ноутбука

Чому ремонт зарядних пристроїв ноутбука та елементів живлення слід довірити Notebook Service?

Ремонт входу зарядки в Одесі

Notebook-Service вже понад 20 років успішно займається діагностикою та ремонтом зарядного пристрою ноутбуків Asus, Samsung, Acer, Dell, HP, Lenovo, MSI та інших брендів. Наші майстри, перш ніж приступити до ремонту, проведуть комплексну діагностику адаптера живлення, і тільки якщо з ним все гаразд - приступлять до вирішення проблеми, що криється всередині самого ноутбука. Також ми надаємо гарантію на свою роботу. Приходьте до наших сервісних центрів в Одесі з ноутбуком та зарядним пристроєм! Ми проведемо діагностику ноута та підкажемо, скільки коштує ремонт зарядки ноутбука.

Ціни

Код Опис Цiна Терміново

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя