Ремонт роз'ємів ноутбуків

Ремонт роз'ємів ноутбуків

Роз'єми ноутбуків - мабуть, самі схильні до елементи до механічних пошкоджень. Рідше їх несправність пов'язана з заводським браком.

Прояв несправності залежить від самого порту, проте можна виділити наступні пункти:

  • Зовнішній пристрій (флешка, навушники, зарядний пристрій, кабель HDMI і т.д.) не входять у роз'єм;
  • Комп'ютер не бачить встановлений пристрій;
  • При роботі перерахованих вище приладів порт видає тріск або починає іскритися.
Заміна роз'єму ноутбука в Одесі
Заміна роз'єму ноутбука ціна Одеса

На сьогоднішній день роз'єм Type-C є найменш ламким, чого не скажеш про USB. USB порт один з найважливіших у ноутбуці, за допомогою нього підключаються мишки і інші прилади, такі як зовнішні носії інформації. Неакуратне поводження з ним призводить до поломки, не можна різко висмикувати флешку, а також різко з натиском вставляти її в роз'єм.

HDMI порт не є крихким, але при неправильному або неакуратному поводженні з ним, є ймовірність зламати його або вирвати. Те ж саме стосується гнізда входу аудіо і зарядного.

Ремонт аудіо роз'єму ноутбука

Якщо навушники стали хрипіти, видавати незрозумілі звуки, гучність стрибає, тоді потрібно, в першу чергу, перевірити їх на іншому комп'ютері або телефоні, щоб виключити ймовірність несправності самих навушників. В іншому випадку необхідний буде ремонт гнізда навушників.

Після того, як ви переконалися, що навушники працюють справно, слід звернутися в комп'ютерний сервіс Одеса. Ремонт аудіо роз'єму ноутбука здається легким, але людині, що зважилася на це вперше, буде важко підключити всі контакти в правильному порядку, а також не зачепити інші механізми.

Ремонт аудіо роз'єм ноутбука

Ремонт роз'ємів живлення ноутбуків

Замінити роз'єм живлення ноутбука

Правильна експлуатація техніки - це запорука довгострокової служби вашого гаджета. Незважаючи на те, що ноутбук, на відміну від стаціонарного комп'ютера можна піднімати, переносити і рухати під час роботи, це не означає, що все те ж саме можна проробляти з ним, коли він підключений до зарядного пристрою.

На перший погляд може здатися, що незначний тиск на роз'єм живлення ноутбука не може завдати істотної шкоди. Notebook-Service нагадує, що порти - тендітні деталі, не призначені для грубого поводження. Слід звернути увагу на те, як заряджається ноутбук, якщо відбуваються збої або він зовсім перестав заряджатися це привід задуматися про заміну входу зарядки.

Заміна USB портів на материнській платі

USB - саме функціональне гніздо. Причин, за якими воно може не працювати багато, наприклад:

  1. Засмітився порт;
  2. Злетіли драйвера;
  3. Механічне пошкодження.
Дії під при проливанні рідини на ноутбук

Перше на що варто зауважити це те, як працює підключений пристрій, наприклад, флешка. Якщо ноутбук не розпізнає флешку, в той час як інші комп'ютери роблять це без утруднення, тоді варто звернутися до фахівця.

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя