Чищення ноутбука від вірусів

Чищення ноутбука від вірусів

Сучасний інформаційний простір, на жаль, кишить шкідливим програмним забезпеченням. Небезпека лежить у завданні серйозної шкоди ноутбуку. Виявлятися це може у викраденні особистих даних, зараженні пристрою вірусами та тотальним виведенням його з ладу.

Розглянемо основні аспекти видалення вірусів на ноутбуці, ціну на послуги та обговоримо, чому це краще зробити за допомогою професіонала.

Як можна запідозрити наявність шкідливого програмного забезпечення на своєму лептопі?

Наявність небезпечного програмного забезпечення проявляється як у системних, так і механічних перебоях, і найдостовірнішими ознаками цього явища вважаються:

  • Підвищене завантаження процесора. Якщо ваш ноутбук почав працювати значно повільніше, часто підвисає або постійно перезавантажується, це може бути ознакою активності шкідливого програмного забезпечення.
  • Несподівані спливаючі вікна та нав'язлива реклама. Дана ознака – наявність рекламного чи шпигунського ПЗ.
  • Самовільні зміни у браузері.
  • Незвичайна активність на жорсткому диску. Користувач може запідозрити зростання використання дискового простору.
  • Антивірусна програма не працює або сама по собі відключається. Якщо ваш антивірусний програмний пакет несподівано відключився або перестав оновлюватися, це може бути ознакою впливу шкідливого програмного забезпечення, яке блокує його функціональність.
  • Несподівані зміни у системних налаштуваннях. Наприклад, наявність нових ярликів на робочому столі, додавання нових програм або зміна паролів.
  • Проблеми з інтернет-з'єднанням. За наявності вірусів швидкість передачі помітно знижується чи періодично обривається.
Видалення вірусів з ноутбука в Одесі

Всі ці неполадки вказують на те, що потрібне негайне чищення ноутбука від вірусів.

Чому ми не рекомендуємо самостійно видаляти віруси на ноутбуці?

Видалення вірусу з лептопу

Сучасні віруси постійно удосконалюються. Вони можуть ховатися у системних файлах, запускатися автоматично під час завантаження операційної системи.

Некоректне видалення вірусу може призвести до збою системи або втрати даних на лептопі. До того ж при самостійному видаленні вірусів ви можете приректи свій девайс на зараження новими вірусами. Деколи на це і йде ставка.

Зважаючи на це, важливо не просто якісно вичистити систему від шкідливого ПЗ, але й зробити установку антивіруса, ціна якого обійдеться в рази дешевше, ніж можлива переустановка системи та ремонт окремих комплектуючих лептопа.

Як відбувається видалення вірусів у Одесі у Notebook Service?

Видалення шкідливого програмного ПЗ

Насамперед фахівець проводить діагностику пристрою. Коли перевірка закінчена та завдання визначено, фахівець проводить безпосередньо видалення зараженого програмного забезпечення. Якщо потрібне встановлення ліцензійної антивірусної програми, це робиться відразу. Далі фахівець перевіряє результати своєї роботи, після чого ноутбук знову готовий до використання. Після діагностики ноутбука в Одесі майстер оголосить ціну всієї вартості робіт. Однак запевняємо, ціну на видалення вірусів у комплексі із встановленням якісного антивірусу, дешевшою, ніж у нас, ви не знайдете.

Notebook Service вже понад 15 років успішно займається обслуговуванням, ремонтом, видаленням шкідливого програмного програмного забезпечення та встановленням ліцензійного антивірусного та програмного забезпечення. Власником якого б лептопа ви не були, нового або побачив усе на своєму віку, ми зробимо все можливе, щоб забезпечити його стабільну і безперебійну роботу.

Приходьте! Ми проведемо видалення вірусів та встановлення антивірусу, вартість якої ви знайдете в нашому актуальному каталозі цін.

Ціни

Код Опис Цiна Терміново

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя