Ремонт екрану ноутбука

Ремонт екрану ноутбука

Найтендітнішою частиною ноутбука вважається саме екран. Удар, неправильне носіння пристрою в рюкзаку або просто залишена між поверхнями флешка, за якою послідувала тріщина - це привід поміняти екран ноутбука. Розглянемо особливості заміни та ремонту одного з ключових елементів лептопа.

Які елементи несуть відповідальність за справну роботу екрана?

Отже, перш ніж здійснити заміну або ремонт екрану на ноутбуці, важливо провести діагностику та визначити, де саме криється проблема. А проблеми можуть виникнути у зв'язку з виходом з ладу наступних елементів:

 • Дисплея. Складається він із безлічі пікселів, які формують зображення. На жаль, одним лагодженням екрана ноутбука, будемо чесні, в більшості випадків тут не обійтися.
 • Матриці. Є сіткою транзисторів. Вона відповідає за передачу сигналів від графічної карти до кожного пікселя та контролює зміну прозорості кристалів.
 • Підсвічування. Вона забезпечує належне висвітлення дисплея.
 • Інвертор. Цей елемент відповідає за подачу правильної напруги на підсвічування.
 • Шлейфу. Поєднує дисплей з материнською платою ноутбука. У цьому випадку абсурдно говорити про повну заміну екрана біля ноутбука, адже можна здійснити заміну шлейфу в ноутбуці.
 • Графічні карти. Обробляє графічні сигнали та надсилає їх по шлейфу на дисплей.
Ремонт екрану

Всі ці компоненти взаємопов'язані один з одним. Майстру, перш ніж приступити до своєї роботи, важливо з'ясувати, що сталося з пристроєм. Це дозволить визначити масштаб проблеми, і, відповідно, ціну на заміну екрана біля ноутбука, зокрема того чи іншого компонента.

Від чого залежить вартість ремонту дисплея ноутбука?

Вартість заміни екрана ноутбука складається з кількох факторів:

Ціна заміни екрана на ноутбуці
  • Бренду та моделі ноутбука.
  • Масштабів пошкодження екрану. Тут важливо визначити, чи потрібний ремонт або заміна всього дисплея або його деяких складових.
  • Розмір діагоналі. Починаючи з 17 дюймових версій екрану ціна на ремонт екрану ноутбука зросте на 30-40%.
  • Дозволи. Приблизно в одному ціновому сегменті залишаються дисплеї 1366×768, 1600×900 та 1920×1080 (FullHD). Якщо ж роздільна здатність матриці 2560 x 1440 і вище – вартість ремонту екрана ноутбука значно зросте.
  • Типу дисплея. У сучасних лептопах використовують два основні типи матриць: TN+Film та IPS.

Також до цінової складової входить і варіант поверхні екрану. Тут швидше слід вибирати, виходячи з особистих уподобань. Позначимо лише те, що здебільшого матові варіанти коштують дорожче, ніж глянсові.

Чому ремонт та заміну екрана краще довірити Notebook Service?

Ремонт входу зарядки в Одесі

Notebook Service вже понад 15 років спеціалізується на ремонті та заміні екранів на ноутбуці Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, MSI, Samsung та інших брендів. Клієнти обирають нас не лише за якісно виконану роботу, а й за її оперативність. Верхні частини корпусу, дисплейні модулі, матриці, їх кришки, шлейфи та інші життєво важливі компоненти для ноутбука ми вже маємо. Можна зробити ремонт матриці ноутбука або іншої частини. До того ж, ви можете бути впевненими в оригінальності кожного комплектуючого. Приходьте до наших сервісних центрів в Одесі! Ми оглянемо ваш пристрій і за потреби зможемо якісно зробити ремонт або поміняти екран на ноутбуці за ціною, яка вас приємно здивує.

Ціни

Код Опис Цiна Терміново

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя