Ремонт батареї на ноутбуці

Заміна батареї ноутбука в Одесі

На жаль, рано чи пізно акумулятор навіть при дбайливому відношенні виходить з ладу. Пояснюється це тим, що цей елемент ноутбука обмежений у своєму терміні служби і з часом втрачає ємність. До цього слід бути готовим та прийняти як належне. Розглянемо особливості ремонту та заміни акумулятора в ноутбуці.

Основні причини виходу батареї з ладу

Безумовно, крім природного зносу, є ще низка причин, через які джерело енергії може дати збій:

  • Висока температура. Високі температури як у зовнішньому середовищі, так і всередині ноутбука призводять до прискорення розкладання активних матеріалів усередині батареї та, відповідно, погіршення її продуктивності.
  • Неякісні зарядні пристрої. Використання неякісних і навіть несправних зарядок може коштувати заміну батареї в ноутбуці.
  • Програмне забезпечення. Некоректно оптимізовані програми або постійне використання ресурсомістких процесів призводять до скорочення роботи батареї.
Ремонт батареї

Не слід знімати з рахунків та пошкодження, наприклад, падіння чи удари.

У яких випадках раціонально зробити ремонт, а в яких заміну акумулятора на ноутбуці?

Нам часто ставлять таке питання, і це цілком логічно з боку користувача. Адже ціна на ремонт батареї ноутбука обходиться здебільшого у рази дешевше. Несумлінні сервісні центри дуже часто відразу пропонують своїм клієнтам замінити батарею на ноутбуці за ціною дуже захмарною, особливо, якщо йдеться про літій-іонні або літій-полімерні види. Ми ж, перш ніж запропонувати чи заміну, чи ремонт батареї для ноутбука завжди проводимо діагностику і визначаємо корінь проблеми. Тому, не бачачи пристрій на власні очі, дуже складно сказати, буде вигідніша ціна на заміну акумулятора на ноутбуці або на його ремонт.

Які особливості ремонту батарей ноутбуків?

Заміна батареї в Одесі

Якщо з повною заміною батареї все більш-менш зрозуміло, ремонт має свої нюанси. По-перше, іноді до батареї дістатися легко, відкрутивши лише кілька гвинтів або просто знявши задню кришку. В інших випадках потрібне глибоке розбирання ноутбука та від'єднання різних зв'язувальних компонентів, наприклад, як у разі ремонту батарей ноутбука asus серії VivoBook. По-друге, слід враховувати особливості типу акумулятора. І, по-третє, щоб батарея знову працювала, необхідно перепрошити контролер, який відповідає за її заряджання та розряджання. Процес прошивки виконується спеціальним чином прямо на встановлені елементи живлення. Це необхідно для забезпечення безперебійної роботи нової батареї та її коректної зарядки.

Чому ремонт та заміну батареї слід довірити Notebook Service?

Заміну батареї ноутбука ціна

І та, й інша маніпуляція насамперед потребує ретельної діагностики ноутбука. Іноді користувач упевнений, що причина некоректної роботи лептопа пов'язана з батареєю, а в ході аналізу виявляються зовсім інші несправності. Через це ми не радимо ризикувати свій гаджет, а довірити роботу професіоналам. Notebook Service займається заміною та ремонтом батареї ноутбука hp, asus, acer, dell, lenovo, msi, samsung та інших брендів вже понад 15 років. Без ретельної діагностики пристрою наші майстри ніколи не запропонують заміну батареї. А якщо пристрою все ж таки вона знадобиться – ми встановимо тільки оригінальний акумулятор. Ми принципово не співпрацюємо з дистриб'юторами, які пропонують дешеві китайські комплектуючі, у чому ви можете переконатись, переглянувши наш сегмент товарів в інтернет-магазині. Приходьте з ноутбуком на наш адрес в Одесі! Ми оглянемо пристрій та підкажемо ціну на заміну батареї ноутбука, якщо необхідно надамо послугу ремонту зарядного пристрою ноутбука.

Ціни

Код Опис Цiна Терміново

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя