Ремонт відеокарти ноутбука

Як роблять апгрейд відеокарти на ноутбуці?

Апгрейд ноутбука відеокарта

Без відеокарти або відеочіпа, не може коректно працювати жоден ноутбук і персональний комп'ютер. Відеокарта необхідна для обробки відео, зображень, ігор і фотоматеріалів, відтворюваних на лептопі або ПК. Але, як і інші компоненти комп'ютерної техніки, відеокарти можуть виходити з ладу.

Як проводиться ремонт відеочіпа на ноутбуці, розглянемо далі.

Як раніше проводився ремонт відеокарти на ноутбуці

Серед основних причин виходу з ладу відеокарти виділяють:

  • технічний знос;
  • ураження електричним струмом чи під впливом води;
  • перегрів;
  • заводський брак.

Серед явних поломок відеочіпа виділяють:

  • включення ноутбука без зображення;
  • зображення виводяться на дисплей зі спотвореннями;
  • весь дисплей пристрою покритий різними колірними плямами (артефактами);
  • при підключенні зовнішніх пристроїв до ноутбука, зображення на них повністю або частково відсутня.
Ремонт відеокарти на ноутбуці Одеса
Полагодження відеокарти ноутбука Одеса
Заміна відеокарти ноутбука

Ще 8-10 років тому прогрів відеочіпа серед низькокваліфікованих інженерів вважався єдиним способом його лагодження. Існувала думка, що відеокарти ламаються виключно через їх перегрів або перепадів електроенергії в мережі. Реболл відеочіпа або його прогрів був найбільш частим варіантом бюджетного лагодження.

Ребол відеочіпа ноутбука

Однак, як показала практика, основною поломкою старих моделей відеокарт в ноутбуках є саме перегрів. Ще 10 років тому не було даних, що незалежно від форми, сумісності та інтерфейсу відеочіпа, з ладу виходив його графічний процесор. Прогрів давав лише короткочасний результат. Реболлінга відеочіпа вистачало на 2-3 тижні його активного користування, не більше.

Такою тенденцією активно користувалися багато «технарів», які просто прогрівали відеочіпи ноутбуків і віддавали, нібито робочу комп'ютерну техніку своїм власника.

Актуальність заміни відеокарти в ноутбуці на більш потужну

Коли не видно зображення, відеоматеріали, які не відкриваються або відтворюються некоректно відеофільми, або чорний екран в іграх, пора відремонтувати відеочіп. Модернізація відеокарти ноутбука має на увазі лише повну її заміну на нову деталь. Подібну операцію не вдасться виконати самостійно, адже потрібно знати масу тонкощів і володіти спеціалізованим обладнанням.

Сьогодні всі чіпи сучасних ноутбуків вже не реагують на прогрів, реболлінг втратив весь сенс і використовується вкрай рідко. Єдиною причиною користування такою послугою, все також залишається вигідна ціна для споживача.

Заміни відеокарти ноутбука

З огляду на специфіку і технічне оснащення, пайка відеочіпа ноутбука виступає універсальним методом ремонту відеокарти. Адже ремонт даної деталі здійснюється шляхом покупки нового чіпа і його установки (пайки) в ноутбук на спеціальній паяльної станції. Процес не займає більше 1-го робочого дня при наявності всіх комплектуючих для заміни.

Сервісний центр Notebook-Service, розташований в Одесі, пропонує всім бажаючим скористатися доступним ремонтом відеокарти ноутбука. Перш за все, проводиться діагностика даного елемента, в разі повної несправності проводиться повна заміна відеочіпа новим. У рідкісних випадках можливе проведення реболлінга. В наявності є склад з новими і з б/у деталями для ноутбуків за прийнятними цінами!

Ціни

Код Опис Цiна Терміново

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя