Ремонт ноутбука Toshiba

Ремонтний сервіс ноутбуків Toshiba в Одесі вже понад 15 років

Компанія Toshiba була однією з перших, хто подарував світові девайси, без яких ми зараз не уявляємо свого життя, і сталося це далекого 1985 року. До цього дня ноутбуки цього бренду відрізняються своєю надійністю, ергономічністю та простотою у використанні.

Іноді техніка все ж таки дає збої. Щоб ноутбук служив ще довгі роки вірою та правдою, слід зробити діагностику ноутбука та при необхідності ремонт ноутбука Тошиба. Це може допомогти Notebook Service.

Які найчастіші проблеми у роботі ноутбуків Toshiba?

На відміну від інших брендів заводський брак ноутбуків цієї марки практично зведений до нуля. Дуже часто клієнти нам приносять девайси з поломками, які сталися або з власної вини, або старі моделі, що просто пережили знос окремих комплектуючих. Але це не є проблемою для наших майстрів.

Друге життя ноутбук отримує після ремонту таких несправностей:

  • Некоректна робота системи охолодження. Відбувається внаслідок забруднення пилом, шерстю, іншим сміттям. Лептоп під шаром бруду починає гальмувати чи перегріватися. В цьому випадку потрібно ремонт або заміна відповідного комплектуючого, чищення від пилу та нанесення нової термопасти.
  • Вихід із ладу відеокарти, що може стати наслідком поломки системи охолодження.
  • Збої у роботі матриці. Це обумовлено зносом або ж фізичним впливом на ноутбук.
  • Заміна, ремонт північного та південного мосту системної плати, що дуже часто відбувається через перепади електроенергії.
  • Поломки корпусної частини. Наприклад, петель кришки, тріщини після падіння чи удару.
Ремонт ноутбука Тошиба

Всі ці поломки досить серйозні, потребують ретельної діагностики та подальшого ремонту ноутбуків Toshiba.

Як у Notebook Service відбувається ремонт ноутбука TOSHIBA?

Вибравши наш сервісний центр, ви отримуєте відремонтований ноутбук у найкоротші терміни завдяки чітко налагодженій схемі нашої роботи:

  • Прийом заявки. Ви залишаєте заявку на ремонт ноутбука на сайті, у телефонному режимі або відвідавши наші сервісні центри в Одесі.
  • Проведення діагностики. Фахівці сервісного центру перевірять його на наявність несправностей та визначать, що потрібно зробити для відновлення працездатності.
  • Оцінка вартості ремонту. Вона включатиме вартість запчастин, роботи та будь-яких додаткових послуг, необхідних для відновлення ноутбука. Своїм клієнтам ми пропонуємо найкращу цінову пропозицію, оскільки закуповуємо оригінальні деталі від виробника Toshiba.
  • Ремонт. Після отримання вашої згоди на ремонт фахівці розпочнуть виконання необхідних робіт.
  • Гарантійні зобов'язання. Після успішного завершення ремонту вам повідомлять про готовність ноутбука та видадуть супутній гарантійний документ.
Відремонтувати ноутбук Toshiba

Крім того, ви можете викликати нашого фахівця додому. А замовити спеціалізований ремонт є можливість не тільки жителів Одеси, але й клієнтів з будь-якої точки нашої країни.

Якщо ви шукаєте поряд центр ремонту ноутбуків Toshiba, запрошуємо вас на наші адреси в Одесі!

Сервісний центр Notebook-Service рекомендує перед вибором пристрою вивчити його параметри та характеристики, визначити цілі та завдання, для яких ви збираєтеся здійснити покупку.

Неправильний вибір може позначитися на роботі гаджета і надалі призвести до небажаних та частих ремонтів.

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя