Ремонт оперативної пам'яті на ноутбуці

Заміна оперативної пам'яті ноутбука

Оперативна пам'ять (ОЗП) – це тип комп'ютерної пам'яті, з якими процесор працює зараз. На відміну від постійної пам'яті вона є "тимчасовим сховищем" і не зберігає дані після вимкнення лептопа. З часом або зростанням вимог програмного забезпечення, ОЗП може стати "вузьким" місцем у системі. Розглянемо нюанси ремонту та заміни оперативної пам'яті ноутбука.

Коли потрібний ремонт оперативної пам'яті ноутбука?

Провести ремонт без потреби заміни ОЗП на ноутбуці можна в наступних випадках:

  • Лептоп не подає ознак життя;
  • Відображається синій екран («Екран смерті»);
  • Помилки та збої системи.
Заміни ОЗУ на ноутбуці

Дуже часто клієнти до нашого сервісного центру приносять ноутбуки після самостійних спроб встановлення модулів пам'яті. Логічно, якби все було успішно, вони до нас не прийшли б. Внаслідок таких проб нашими майстрами діагностуються проблеми, пов'язані з неправильною установкою чи несумісністю модуля із системою. У цьому випадку потрібна перевстановлення або повна заміна модуля.

У яких випадках відбувається заміна оперативної пам'яті на ноутбуці?

Заміна оперативної пам'яті в ноутбуку необхідна, якщо одна з її планок пошкоджена або ж у клієнта з'явилося особисте бажання збільшити обсяг пам'яті. Наприклад, дуже часто людям не вистачає наявного обсягу для виконання необхідних завдань: роботи в графічних редакторах, монтування відеокліпів, мережних ігор. Цей захід значно покращить продуктивність та забезпечить більш плавну роботу ноутбука.

Який обсяг пам'яті найоптимальніший?

Заміна оперативної пам'яті на ноутбуці Одеса

Важливо розуміти, що обсяг пам'яті не є єдиним фактором, що визначає продуктивність комп'ютера. Процесор, графічний процесор, зберігання даних та інші фактори можуть впливати на загальну продуктивність системи. Однак, якщо ви думаєте над збільшенням обсягу пам'яті, подумайте, чи доцільний у вашому випадку такий захід. Для базових комп'ютерних завдань, наприклад, роботи в офісних додатках, перегляду веб-сторінок, використання соціальних мереж і прослуховування музики, достатньо буде 4 ГБ для задовільної продуктивності.

Якщо діяльність передбачає роботу з реєстровою чи піксельною графікою, збільшити обсяг можна до 8 ГБ. Якщо ж йдеться про векторну, 3D-графіку або мережеві ігри, що вимагають максимальної продуктивності, заміна оперативної пам'яті в ноутбуці стане гарним рішенням.

Від чого залежить ціна на встановлення оперативної пам'яті у ноутбук?

Підсумкова вартість на послугу залежить від самого модуля, а саме його конфігурації та обсягу, а також від особливостей пристрою. Відмінності в конструкціях гаджетів є не лише між брендами, а й навіть між моделями в рамках однієї фірми – все індивідуально!

Чому ремонт та заміну оперативної пам'яті слід довірити Notebook Service?

Ремонт оперативки ноутбука

Сервісний центр ноутбуків Notebook Service за більш ніж 15-ти річну діяльність встигли показати і продовжують доводити свій професіоналізм. Якщо виникли неполадки у вашому пристрої, і ви підозрюєте, що проблема криється саме в оперативній пам'яті, ми не запропонуємо вам її заміну відразу. Наші майстри в найкоротші терміни зроблять комплексну діагностику пристрою, ухвалять раціональне рішення і на підставі результатів запропонують вам оптимальне вирішення проблеми. Кожен наш співробітник перебуває в курсі всіх технологічних тенденцій. Комп'ютерні майстри успішно проводять ремонт ноутбука будь-якого бренду, таких як Acer, Samsung, Lenovo, HP, Asus, Dell, MSI та інших.

Телефонуйте чи приходьте зі своїм гаджетом! Ми проведемо його діагностику та підкажемо точну ціну на заміну оперативної пам'яті.

Ціни

Код Опис Цiна Терміново

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя