Ремонт ноутбуків за брендами

Ремонт ноутбуків терміново в Одесі

Сучасний ноутбук - обчислювальний пристрій, який щодня активно використовується для роботи, навчання і серфінгу в глобальній мережі. Раптова поломка може не тільки стати причиною поганого настрою, а й істотно ускладнити життя. У такі моменти доводиться витрачатися на покупку нового пристрою (що не завжди можливо), або ж спробувати відремонтувати і прокачати девайс.

Але, де знайти професіоналів, які швидко виправлять всі неполадки, а головне - зроблять це якісно?

Компанія «Notebook-Service» здійснює комплексну діагностику і швидкий ремонт ноутбуків.
Наші фахівці вже більше 15 років успішно ліквідують найскладніші поломки в пристроях
різних брендів. Всі роботи проводяться максимально оперативно і якісно.

Коли слід звернутися в сервіс?

Найчастіше, пристрій несуть на ремонт, коли він практично повністю перестав функціонувати, але це не зовсім вірна тактика.

У більшості випадків, повної поломки ноутбука передують різні лаги, які сигналізують про порушення будь-яких процесів.

Це можуть бути зайвий шум при роботі, занадто тривале завантаження пристрою або поява темних смуг на екрані.
Також про можливу несправність може сигналізувати повільний запуск додатків, раптові перезавантаження або зависання. Якщо який-небудь з цих прикладів присутній в роботі ноутбука, то своєчасне звернення до фахівців допоможе при мінімальному втручанні її виправити.

Дізнайтеся вартість ремонту вашого пристрою

Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують вас

«Типові» поломки різних брендів

Наша компанія здійснює ремонт і сервісне обслуговування ноутбуків таких брендів: Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo, Toshiba, Sony, MSI, Samsung і т.д. Для ремонту кожної моделі використовуються оригінальні деталі від виробника, на які також надається гарантія.

Для кожного бренду характерні "свої" поломки. Розглянемо їх докладніше:

Asus

1. Asus

Девайси Асус перестають включатися або включаються без зображення. Це дуже часто пов'язане з підсистемою BIOS. Також користувачі скаржаться на проблеми з блоком живлення і роз'ємом підключення зарядного пристрою.

Dell

2. Dell

Власники техніки цієї торгової марки скаржаться на те, що мерехтить екран ноутбука Dell. Часто зустрічаються проблеми з тачпадом і виходом з ладу блоку живлення.

Sony

3. Sony

Зараз найбільш популярними є ультрабуки цього бренду. Але, через часті падіння і незначні механічні пошкодження (наприклад, під час перевезення) може знадобитися заміна матриці на ноутбуці Sony Vaio. Також можуть спостерігатися проблеми зі шлейфом.

MSI

4. MSI

У більшості випадків, ноутбуки цього бренду відносять до ігрових. Найчастіше пристрій виходить з ладу через перегрів. Уникнути такої проблеми можна при регулярному чищенні гаджета від пилу.

Acer

5. Acer

Ноутбуки цього виробника гарні для роботи, але найбільш вразливою ділянкою є тачпад і клавіатура. Досить часто зустрічаються лаги з тактильністю, а також порушення роботи окремих кнопок.

HP

6. HP

Цей гігант багато випускав бюджетні по ціні пристрою, на жаль на шкоду якості пластика корпусу і продуктивності. Нерідко власники таких гаджетів скаржаться на постійні перегріви, надмірно гучну роботу і періодичні проблеми з відеокартою. У деяких моделях можуть бути неполадки мікрофона і гальмуючий тачпад.

Варто відзначити, що компанія надає онлайн консультації з ремонту ноутбуків в екстрених ситуаціях (зависання, неможливість включення / вимикання і т.д.), можна оформити виїзд майстра додому. У будь-якому випадку, ремонт ноутбуків кожного бренду вимагає окремої діагностики та ретельного підбору деталей.

Не варто забувати і про профілактику ноутбука. Щоб пристрій функціонував без перебоїв, слід регулярно очищати девайс від пилу, а також робити заміну термопасти. Ці послуги також надаються нашими фахівцями. Якщо ж ви бажаєте модернізувати ігровий гаджет або розширити пам'ять ноутбука для роботи - можна проконсультуватися з інженерами, замовити необхідні комплектуючі і буквально за декілька днів провести апгрейд.

Профілактика для ноутбука

Notebook-Service — лідер на ринку

Сервісний центр надає послуги з ремонту та обслуговування техніки за найвищими стандартами. Тисячі клієнтів переконалися в відповідальному підході до кожного замовлення з нашого боку.

До числа переваг співпраці з нашим СЦ входять:

 • 1. Досвід роботи понад 15 років.

  Протягом цього часу компанія постійно розвивається і вдосконалюється. Наші майстри пропонують широкий спектр послуг: чистка та ремонт ноутбуків - від дрібних пошкоджень до повної модернізації пристрою.

 • 2. Оперативність.

  Всі операції можуть проводитися в загальній черговості або ж в терміновому порядку. Компанія має власний арсенал комплектують, що в кілька разів прискорює ремонт - більше немає необхідності чекати доставки.

 • 3. Професійне обладнання.

  Якісна діагностика проводиться за «останнім словом техніки». Новітнє обладнання дозволяє швидко і чітко виявити проблему, щоб побудувати подальший план роботи. Варто відзначити, що все обладнання і кваліфікація співробітників відповідає стандартам великих корпорацій, які виробляють ноутбуки.

 • 4. Різна складність ремонту.

  Фахівці сервісу виконують ремонт будь-якої складності: від заміни USB-гнізд до перепайки південного і північного моста пристрою. Ви можете бути впевнені, що робота буде проведена якісно і в строк.

 • 5. Доступна цінова політика.

  Формування ціни на послуги здійснюється відповідно до ринкових стандартів. Але, на відміну від конкурентів, наш ремонт доступний, не на шкоду якості.

 • 6. Висококваліфіковані співробітники.

  У штаті компанії працюють професіонали своєї справи, які регулярно підвищують кваліфікацію, проходять спеціалізовані курси, щоб виконувати ремонт пристроїв на високому рівні.

Необхідний якісний ремонт? Звертайтеся в Notebook-Service!

Відгуки