Ремонт петель на ноутбуці

Ремонт кришок ноутбуків

Петлі дозволяють користувачеві відкривати та закривати кришку свого лептопа, а також підтримувати її в потрібному положенні. Однак іноді ці конструктивні елементи піддаються підвищеній напрузі в силу різних причин, що виводить пристрій з ладу в цілому. Позначимо, коли потрібні і які нюанси заміни та ремонту петлі ноутбука.

Ознаки поломки петель

Заміна або ремонт кріплень петель ноутбука необхідний у таких випадках:

 • Bepxня кришка ноутбука не закривається належним чином;
 • Хитке положення дисплея у відкритій позиції;
 • Чітко чуються нетипові звуки при відкриванні та закриванні верхньої кришки лептопа;
 • Спостерігається руйнація корпусу. Пояснимо: якщо петлі ноутбука зламані або не працюють належним чином, це може вплинути на зовнішній вигляд самого пристрою. Ви можете помітити тріщини, сколи або іншого ушкодження в районі петель або навколо них.

Особливості заміни та ремонту петель ноутбука розглянемо нижче.

Заміна кріплень петель ноутбуків

Враховуючи вищеописані ознаки та причини поломки, найкращим рішенням з досвіду роботи наших майстрів є зміна петель. Це гарантує ризик рецидиву поломки, звичайно, за умови дбайливого ставлення до пристрою. Загалом механізм заміни виглядає так:

 • Розкручування кріплень відсіків жорсткого диска та пам'яті;
 • Вилучення вінчестера, пам'яті та DVD-приводу;
 • Розкручування кріплень панелі та клавіатури;
 • Зняття панелі та клавіатури;
 • Вимкнення кабелів, що з'єднують дисплей із платою;
 • Розкручування кріплень монітора;
 • Власне, сама заміна петель;
 • Уважне складання в тому самому порядку.
Особливості заміни та ремонту петель ноутбука

Однак слід врахувати, що заміна петель ноутбука на Asus, HP, Lenovo, Samsung, Acer, DELL, MSI та інші бренди лептопів має свої особливості. Саме тому маніпуляцію слід довірити фахівцю.

Ремонт кріплень петель ноутбуків

Заміна петель у ноутбуці

Нерідким є ремонт кріплень екранів. У цьому випадку існує два варіанти: перший - змастити шарніри або петлі і послабити їх небагато, другий реалізувати ремонт шарніра ноутбука або петлі. У цих двох ситуаціях все залежить від ступеня зношування. Своєчасно не пройшовши профілактику, можна посилити ситуацію, замість мастила, знадобиться повна заміна елемента.

Тріщини, відколи та інші дефекти корпусу призведуть не тільки до неправильної роботи пристрою, але і до його поломки. Не тільки механічні пошкодження можуть спричинити несправності корпусу. Далеко не всі виробники використовують якісні та стійкі матеріали. Неякісний пластик з часом починає тріскатися, у петлях мастило пересихає і відбувається його поломка.

Не тільки дешеві матеріали можуть завдати шкоди пристрою, несвідомо людина може пошкодити корпус. Неправильне відкриття, закриття ноутбука, за один кут екрана призведе до деформації корпусу через неправильно розподілене навантаження. Найкращим способом буде акуратно відкрити за середину кришки екрана.

Чому ремонт чи заміну петель на ноутбуці потрібно довірити Notebook Service?

Ремонт чи заміна петель на ноутбуці

Ремонт кришки ноутбука та заміна петель Lenovo, Hp, Samsung та багатьох інших брендів є нашою спеціалізацією. Наша команда пропонує тільки оптимальний варіант вирішення проблеми, заснований виключно на діагностиці пристрою. Свою роботу ми виконуємо відповідно до стандартів виробника. Після завершення реконструктивних заходів наші майстри проводять перевірку справності петель, що гарантує надійність їхнього стану на роки.

З актуальною ціною заміни петель ноутбука ви можете ознайомитися на нашому сайті. Ми чекаємо на вас зі своїм лептопом по вул. Мала Арнаутська, 70!

Ціни

Код Опис Цiна Терміново

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя