Обслуговування ноутбуків

ТО ноутбука в Одесі

На жаль, ще не багато користувачів до кінця розуміють важливість догляду за своїм ноутбуком. Його компоненти можна порівняти з органами та системами нашого організму, які також іноді потребують уваги. Якщо ноутбук "захворіє", реанімуватиме його, погодьтеся, куди складніше. Щоб раптово він одного разу не пішов у своєрідну лікарняну відпустку, важливо проводити сервісне обслуговування ноутбуків.

Чим загрожує нехтування обслуговуючими заходами щодо ноутбука?

Якщо вчасно не чистити “внутрішній світ” девайса, то ви можете зіткнутися з такими проблемами:

  • Не завантажуватиметься Windows або будуть спостерігатися помилки в його роботі;
  • Металеві елементи корозуються внаслідок невчасного усунення рідини з їхньої поверхні;
  • Пристрій гальмуватиме;
  • Ноутбук самовільно вимикатиметься;
  • Ноутбук почне перегріватись.
ТО ноутбука

Це лише перелік найпоширеніших поломок, що виникають внаслідок невчасного обслуговування девайсу. Не забувайте проводити чищення ноутбука вчасно.

Яким чином відбувається обслуговування лептопів у нашому комп'ютерному сервісі Одеса?

Ціна обслуговування ноутбука

Перш ніж розпочати необхідні маніпуляції, майстрами після оформлення заявки проводиться діагностика пристрою. Спеціаліст оцінює ноутбук як візуально, так і перевіряє його потенціал за допомогою спеціалізованого обладнання. Тільки після комплексної перевірки починається сам процес "генерального прибирання" ноутбука. Майстер здійснює очищення внутрішніх компонентів від пилу, вовни, рідини та інших сторонніх речовин, які можуть вплинути на подальшу роботу пристрою. При необхідності проводиться заміна термопасти та прокладних елементів.

Дуже важливо звернути увагу на систему охолодження, щоб у майбутньому не виникло поломки як материнської плати, так і всіх компонентів, що знаходяться на ній. В рамках обслуговування проводиться мастило обертальних елементів вентилятора. Ну і, звичайно ж, після завершення наш майстер ретельно перевіряє результати своєї роботи. На етапі діагностики фахівець може виявити некоректну роботу того чи іншого елемента лептопа. Якщо у людини виникне бажання одномоментно провести обслуговування разом із ремонтом, це в рази посилить продуктивність пристрою.

Чому обслуговування ноутбуків слід довірити Notebook Service?

Обслуговування ноутбука Одеса

Сервісний центр Notebook Service здійснює діагностику, обслуговування, ремонт та заміну комплектуючих на ноутбуках вже понад 15 років. Acer, Samsung, Asus, Msi, Lenovo, Dell, HP – це лише мала частина брендів, з якими працюють наші спеціалісти. Ціна обслуговування ноутбука залежатиме від бренду та моделі пристрою, його стану та додаткових заходів, якщо такі необхідно буде провести. Крім того, обслуговування ми проводимо за допомогою професійного обладнання, серед якого є інструменти для розкриття лептопа, антистатичні кисті, термопровідна паста, витратні матеріали (ватні диски та палички) та різні хімічні засоби.

Чекаємо на вас у нашому сервісному центрі в Одесі по вул. Мала Арнаутська, 70

Ціни

Код Опис Цiна Терміново

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя