Ремонт та заміна шлейфу ноутбука

Ремонт шлейфу ноутбука в Одесі

Така важлива, але тендітна складова будь-якого лептопа – шлейф є частою причиною відмови роботи всього пристрою. Без цього компонента плата, яка вважається основою роботи гаджета, не має сенсу, оскільки саме по шлейфу відбувається взаємозв'язок між нею та іншими структурними одиницями. Розглянемо особливості ремонту та заміни шлейфу в ноутбуці.

Чому відбувається поломка?

Фізичне ушкодження – головна причина некоректної роботи компонента. У цьому немає нічого дивного, адже шлейф є букетом проводів, які дуже легко пошкодити. Багато фахівців відразу пропонують заміну шлейфу ноутбука. Ми ж дотримуємося іншої думки – спочатку слід зробити комплексну діагностику ноутбука, а вже потім ухвалювати рішення. Адже, погодьтеся, припустимо, при падінні причина перебою може бути не лише у шлейфі.

Крім цього, шлейф може просто вийти з ладу з часом або на нього може потрапити вода. До речі рідина, що викликає корозію, і від неї страждає не тільки шлейф, а й інші комплектуючі, яким також, можливо, будуть потрібні ремонтні роботи. Тому ми закликаємо не займатися заміною шлейфу матриці монітора самостійно, а нести ноутбук на діагностику. Можливо, все не так погано, як здається.

Які проблеми вказують на некоректну роботу шлейфу?

Ця неполадка має свої відмінні риси:

  • Зображення на екрані рябить (за умови, що девайс відкритий);
  • При закритті кришки зображення на дисплеї сильно деформується;
  • Ноутбук самовільно завершує роботу.
Ремонт шлейфу ноутбука

Цих ознак цілком достатньо, щоб почати ремонт шлейфу ноутбука, а можливо його заміну.

Чому не рекомендується робити заміну шлейфу дисплея ноутбука самостійно?

Ремонт шлейфу для ноутбука

Якщо ви таки вирішили обійти етап ремонту, і хочете зробити заміну шлейфу ноутбука ACER, LENOVO, MSI або будь-якого іншого бренду, самостійно це робити не бажано, ще раз позначимо. Розбирання потребує певних навичок, не кажучи вже про саму установку. До того ж, якщо хоча б на одному з етапів ви припуститеся помилки, може відбутися коротке замикання. Це не тільки загрожує безповоротною поломкою пристрою, але й може загрожувати вашій особистій безпеці.

Для професійного майстра ремонт чи заміна теж справа не п'ятихвилинна. Спочатку фахівцю слід дістатися до елемента, що дав збій у роботі. Потім відбувається від'єднання його від системної плати. Після цього слід акуратно зняти рамку екрана, яка кріпиться за допомогою болтів і відкинути фіксатори. Далі потрібно зняти болти, на яких зафіксовано саму матрицю. Якщо в лептопі вона посаджена на клей – майстру потрібно акуратно від'єднати. Тільки після цього можна оглянути шлейф і приймати щодо нього якесь рішення. Тепер фахівцю потрібно все зібрати та провести перевірку своєї роботи.

Ми представили вашій увазі короткий алгоритм розбирання ноутбука та маніпуляції зі шлейфом. Але важливо розуміти, що ремонтні роботи та заміна шлейфів у ноутбуках HP, ASUS, SAMSUNG, DELL та інших брендах відрізняються один від одного через конструкційні особливості як самих гаджетів, так і їх комплектуючих.

Notebook Service вже більше 15 років успішно проводить діагностику, заміну та ремонт шлейфу матриці за ціною, що відрізняється від конкурентів. Ми готові запропонувати своїм клієнтам найкращу цінову пропозицію за рахунок того, що закуповуємо оригінальні комплектуючі безпосередньо від виробників. До того ж, у нас вже все є в наявності, тому зробимо ремонтні роботи в найкоротший термін!

Приходьте до нашого сервісного центру ноутбуків в Одесі!

Ціни

Код Опис Цiна Терміново

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя