Діагностика ноутбуків

Тестування ноутбука

"Хто попереджений, той озброєний" - саме з таким девізом потрібно підходити до догляду за своїм гаджетом, а особливо ноутбуком. Своєчасно виявлений барахлячий компонент може запобігти масштабній аварії в роботі гаджета. Розглянемо особливості діагностики ноутбука, ціни на цю послугу та підкажемо, що бажано зробити перед тим, як нести його до нас у сервіс.

Коли діагностика ноутбука не просто бажана, а потрібна?

Принести пристрій нам у сервіс на діагностику необхідно у таких випадках:

  • Якщо ноутбук перестав вмикатися, працює неправильно, вимикається сам собою, виникають проблеми із завантаженням операційної системи або з'являються помилки.
  • Відбувається перегрівання пристрою.
  • Якщо ноутбук став помітно повільніше виконувати завдання, з'явилися затримки та зависання.
  • Якщо ви помічаєте помилки читання, запису даних або випадкове видалення файлів.
  • Якщо лептоп зазнав фізичного впливу.

Зважаючи на ці причини проводиться комплексна багатоетапна діагностика пристрою, аспекти якої ми розглянемо далі.

Як відбувається діагностика ноутбука в Одесі в Notebook Service?

Отже, тестування ноутбука проводиться так:

  • Первинна діагностика. Спеціаліст візуально оглядає пристрій, ідентифікує дефекти.
  • Апаратна діагностика. Проводиться шляхом застосування спеціалізованого обладнання щодо кожного окремого компонента. В рамках тестування визначається їх функціональна можливість та температурний діапазон на даний момент.
  • Програмне випробування. Програми для діагностики ноутбука дозволяють визначити проблеми у файлових системах, реєстрах операційного програмного забезпечення, виявляються необхідні оновлення.
  • Комплексна діагностика. На цьому етапі проводиться тотальне тестування всіх життєво важливих компонентів ноутбука: процесора, системної плати, слотів пам'яті, жорсткого диска, монітора, відеокарти, блоку живлення та інших. При необхідності майстер проведе ремонт відеокарти ноутбука та інших компонентів, а також зробить чистку ноутбука в Одесі.
Діагностика ноутбука Одеса

Такими є аспекти повноцінного тестування, після чого вже можна говорити про подальший ремонт.

Яка вартість діагностики ноутбука?

Успішна діагностика ноутбуків

Ціна на цю послугу залежить від бренду та моделі ноутбука, часу, витраченого на діагностику, а також від складності її проведення. Наприклад, нюанси діагностики ноутбука Asus відрізняються конструкційними особливостями того ж бренду ноутбука Samsung або Lenovo. Орієнтовну вартість краще уточнити у наших менеджерів по телефону, а ще краще – принести пристрій у Notebook Service та дізнатися про остаточну ціну на місці.

Що ми радимо зробити до діагностики?

Щоб сміливо віддати ноутбук у роботу, не витрачаючи нерви щодо інформації, що зберігалася на ньому, ми рекомендуємо перенести дані на зовнішній носій. Крім того, перевірте, чи немає у пристрої знімних накопичувачів. Notebook Service вже понад 15 років займається успішною діагностикою ноутбуків HP, LENOVO, MSI, SAMSUNG, ACER, ASUS, DELL та інших відомих брендів. Приходьте до нашого сервісного центру в Одесі, а також телефонуйте для уточнення інформації за номерами: (0482) 33-85-41, (095) 001-86-89 або (098) 293-65-13.

Ціни

Код Опис Цiна Терміново

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя