Windows для ноутбука

Перевстановлення Віндовс ціна

Операційна система, що неправильно функціонує, може стати причиною некоректної роботи лептопа, вильотів програм, постійного перезавантаження і, зрештою, обернутися втратою даних. Щоб уникнути цих проблем, іноді важливо проводити переустановку операційної системи.

Розглянемо, що до неї входить і яка вартість установки Windows 10 або 7 спеціалістами Notebook Service.

Що входить до комплексу установки Windows в Одесі в Notebook Service?

Комплексне встановлення операційної системи нашими фахівцями включає такі ланки:

  • Консультація користувача щодо ОС. Не завжди виправдано встановлювати нову версію. Наприклад, іноді раціональніше провести встановлення Windows 7 на ноутбук старого зразка, ніж віддати перевагу «десятку» і, у зв'язку з цим, спостерігати програмні перебої.
  • Резервное копирование данных и подготовка жесткого диска к установке.
  • Резервне копіювання даних та підготовка жорсткого диска до встановлення.
  • Установка необхідних драйверів, які забезпечують коректну роботу всіх елементів лептопа та підключених до нього пристроїв.
  • Фінальна настройка операційної системи.

Після цього маніпуляція може вважатися закінченою. У будь-якому випадку ціна установки Windows 10 або 7 досвідченим майстром вважається виправданішою, ніж ви, наприклад, самі придбаєте легальну версію і спробуєте її поставити. Цей захід не тільки скоротить ваші нерви та час, але й дозволить адаптувати систему під технічні характеристики вашого лептопа.

Чому слід віддати перевагу ліцензійній версії Windows?

Насамперед слід розуміти, що використання неліцензійного продукту є незаконним. Піратське використання програмного забезпечення, яке часто практикується користувачами, порушує авторські права. Крім того, слід враховувати, що ліцензійна версія позитивно відбивається і на функціональних аспектах гаджета:

  • Купуючи ліцензійну версію Windows, ви отримуєте доступ до офіційної підтримки та регулярних оновлень операційної системи. Однією з таких переваг ліцензійної установки Windows 10 на ноутбук є підтримка DirectX 12, що забезпечує більш високу продуктивність графіки.
  • Ліцензійна версія Windows забезпечує вищий рівень безпеки, ніж піратські копії.
  • Стабільність програмного забезпечення під час роботи пояснюється ретельним тестуванням системи, яка відповідає стандартам якості, встановленим Microsoft.
  • Безпроблемна інтеграція з іншими продуктами Microsoft, доступними лише для користувачів з ліцензійною версією Windows.
Ціна установки Windows 10

І, звичайно, переустановка Windows на ноутбуці ліцензійного формату забезпечує оптимальну сумісність з усім його апаратним забезпеченням.

Яка ціна на перевстановлення Віндовс?

Переустановка Windows на ноутбуці

Вартість послуги в Notebook Service залежить від вибраної версії Windows, обсягу жорсткого диска ноутбука та необхідності проведення додаткових послуг. Також перш, ніж встановити ліцензійний Windows 10 або 7, важливо врахувати версію операційної системи. Вона може бути мінімальна, розширена та максимальна.

Чому встановлення та перевстановлення Windows слід довірити Notebook Service?

Перевстановлення Windows

Сервіс центр для ноутбуків пропонує виключно ліцензійне встановлення Windows 10 на ноутбуки ASUS, HP, LENOVO, MSI, SAMSUNG, ACER, DELL та багато інших. Приходьте до нас зі своїм лептопом! Підберемо оптимальну операційну систему та проведемо її якісну інсталяцію у найкоротші терміни.

Ціни

Код Опис Цiна Терміново

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя