Сервісний центр ноутбуків Sony

Ремонтний сервіс ноутбуків Соні в Одесі вже понад 15 років

Компанія Sony відома своїми сучасними технологіями та інноваційними рішеннями в галузі електроніки. Їхні ноутбуки відрізняються високою якістю складання, потужністю та елегантним дизайном. Однак навіть такі престижні пристрої часом потребують ремонту.

Розглянемо основні аспекти ремонту лептопів японського виробника Sony спеціалістами сервісного центру Notebook Service в Одесі..

З якими проблемами найчастіше стикаються власники лептопів Sony?

Сервісний центр ноутбуків Соні Notebook Service подолає наступні види поломок:

  • Проблеми з жорстким диском. Наприклад, у деяких моделях ноутбуків Sony серії VAIO виникає перегрівання або несправність механізму читання або запису. У зв'язку з цим користувачі стикаються із втратою даних або повною відмовою жорсткого диска.
  • Проблеми з акумулятором. Поломка може характеризуватись як швидким розрядом лептопа, так і загалом непрацюючою батареєю.
  • Несправність матриці екрану. Поява пікселів або смуг на екрані, мерехтіння та неправильне відображення зображення.
  • Перегрівання пристрою. Відбувається у зв'язку зі збоями у роботі системи охолодження. Деколи досить просто почистити кулер, а іноді доводиться робити ремонт кулера ноутбука.
  • Проблеми з підключенням до мережі. Є частка проблем, пов'язаних з Wi-Fi, Bluetooth і мережними драйверами. У свою чергу, це вимагає як апаратної діагностики, так і програмної.
  • Проблеми із клавіатурою. Дуже часто клієнти звертаються до нашого сервісу ноутбуків Sony зі скаргами на залипання клавіш, відсутністю реакції на команди або тотальною поломкою їхнього механізму.
Ремонт ноутбука Соні в Одесі з гарантією

Безперечно, це не всі види поломок, з якими нам доводиться боротися. Зовнішні дефекти, відсутність контакту в роз'ємах і навіть програмні збої все це під силу нашим майстрам.

Чому сервіс ноутбуків Cоні слід довірити Notebook Service?

Центри Notebook Service вже понад 15 років спеціалізується на діагностиці, ремонті та заміні комплектуючих лептопів торгової марки Sony. Оперативний та якісний ремонт здійснюється завдяки компетенції наших майстрів та професійному ремонтному обладнанню. Інфрачервона і термоповітряна паяльна станція, УЗ-ванна, цифровий осцилограф, мультиметр, блок живлення, мікроскоп, програматор, тер клавіатур - це лише частина апаратури, завдяки якій виконується спеціалізований ремонт ноутбуків Sony.

Крім того, ми націлені зі своїми клієнтами на довгострокову співпрацю, тому робимо встановлення виключно оригінальних запчастин, що гарантує максимальну тривалість експлуатації гаджета. А їх закупівлю ми маємо можливість проводити безпосередньо від виробника Sony, що дозволяє надати вам адекватну ціну послуг.

Сервісний центр ноутбуків Sony

Ласкаво просимо до сервіс ремонту ноутбуків Sony — Notebook Service на вул. Мала Арнаутська, 70!

З усіх питань у вас є можливість також звернутись у телефонному режимі: (0482) 33-85-41, (095) 001-86-89 або (098) 293-65-13.

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя