Ремонт корпусу на ноутбуці

Заміна петель ноутбука

У століття цифрових технологій техніка стає все досконалішою. Гаджети стають легше, тонше і функціональніше. Втім, даний прогрес несе певні наслідки, у вигляді дешевого пластику який використовують при виробництві корпусів в ноутбуках.

Корпусний ремонт ноутбуків і його складові

Зносостійкість пластмасових деталей нижче металевих, що веде найчастіше до поломок. Не варто забувати, що вчасно зроблене звернення в сервісний центр вбереже від небажаних підсумків.

Заміна петель або ремонт корпусу — цілий комплекс заходів, спрямований на усунення проблем, або їх рішення:

  • ремонт петель на ноутбуці або їх заміна;
  • відновлення піддону або корита ноутбука;
  • відновлення кріплень, (посадочних місць під гвинти);
  • ремонт рамки ноутбука;
  • виправлення дефектів кришки екрану (матриці).
Ремонт кріплень петель ноутбука

Ремонт кришки ноутбука

Необхідно обережно підходити до використання рамки екрану. Коли удар припадає на кут екрану і зачіпає рамку, варто задуматися про те, що, можливо, найближчим часом потрібно буде здійснити ремонт рамки ноутбука. Наявність навіть одного невеликого місця, відшарування рами від дисплея, може послужити причиною відшаровування або втрати рамки.

Компанія Notebook-Service рекомендує не затягувати з лагодженням кришки. Ремонт кріплення екрану не є рідкістю, в разі відколу пластика з кришки. Також один скол на самій кришці може привести надалі до поломки шарніра, петлі, а також матриці. Ціна заміни деталей корпусу не буде сумірною ремонту.

Технічне обслуговування ноутбуків звична справа, навіть самий акуратний користувач не буде застрахований від цього. Здійснювати склейку тріснутих деталей самому не буде найкращою ідеєю, так як звичайний клей не втримає на довго поломку, а ноутбук через якийсь час почне «сипатися» в місці, де раніше була тріщина. Після такого лагодження, фахівцю буде складніше здійснити реставрацію, так як доведеться знімати залишки клею.

Ціни

Код Опис Цiна Терміново

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя