Ремонт мосту ноутбука

Заміна північного моста в ноутбуці

Північний міст є важливим компонентом системної плати гаджета, який виступає «важелем» процесора щодо оперативної пам'яті, відеокарти та деяких інших комплектуючих. Цю поломку можна порівняти з переломом руки - погодьтеся, життя стає набагато складнішим. Розберемося, як запідозрити цю поломку самостійно та визначимо, коли потрібна заміна північного моста в ноутбуці.

Як вихід з ладу мосту дається взнаки?

Ця проблема має дуже специфічні ознаки, на які користувачеві варто звернути увагу:

  • Лептоп запускається не з першого разу і відключається несподівано для користувача;
  • Ноутбук шумить, але не подає жодних ознак життя;
  • На екрані пристрою зображення деформоване, допускається поява смуг;
  • Не ідентифікується USB, оперативна пам'ять чи відеочіп;
  • Девайс не розпізнає CD/DVD-привід;
  • Чи не виявляється звукова карта в диспетчері пристроїв;
  • Відбувається відмова одного слота оперативної пам'яті на системній платі.

Причин тому безліч. Вони варіюються від заводського браку до недбалого ставлення користувача до свого девайсу (несвоєчасне чищення системи охолодження, допущення падінь пристрою, розлив рідини на нього, внаслідок чого краплі просочуються в материнку, і, відповідно, потрапляють і на міст). У цьому випадку знадобиться ремонт північного мосту ноутбука, ціна якого багатьом здається абсурдно дорогою. Чому вона така? Розберемося далі.

Із чого складається вартість ремонту північного мосту?

Насамперед слід визначитися з поняттями. У разі цієї поломки ремонт та заміна – поняття тотожні. Жодні «паяння» старого мосту та інші реанімаційні дії щодо нього майстрами, що поважають себе, неприйнятні. Однак і сама заміна конструкції – процес трудомісткий. Щоб якісно встановити новий міст, потрібно буде демонтувати старий, звільнити і зачистити гніздо. У процесі роботи майстри ретельно працюють ІЧ паяльною станцією, трафаретами, кульками для реболлінгу, термопрофілями та флюсом для припаювання. Відповідно, ціна на заміну північного мосту материнської плати складається зі складності проведеної роботи, обліку витратного матеріалу та вартості нового чіпа.

Чому ремонтні роботи системної плати довіряють Notebook Service?

Ремонтні роботи системної плати

Сервісні центри Notebook Service вже 15 років доводять клієнтам свій професіоналізм. За роки роботи ми відточили майстерність щодо ремонту найскладнішого компонента лептопа – материнської плати та її прилеглих елементів. Перш ніж зробити заміну північного мосту за ціною, яка, погодьтеся, не дешева, наші майстри проводять діагностику пристрою загалом. Ми розуміємо, що проблеми, пов'язані з материнкою найдорожчі, тому готові знайти оптимальний варіант, який можна порівняти з бюджетом клієнта.

Приходьте до нашого сервісного центру в Одесі! Обслуговування ноутбуків будь-якої поломки, в тому числі терміново.

Ціни

Код Опис Цiна Терміново

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Відгуків ще немає - ваш може стати першим!
Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя