Ремонт ноутбуків Lenovo

Сервісний центр з ремонту ноутбуків Lenovo

Корпорація Lenovo має великий вибір виробленої техніки, вона займається не тільки випуском персональних комп'ютерів і ноутбуків, але і телефонів, телевізорів, моніторів, комп'ютерних мишей і багато чого іншого. З технічної точки зору вони відомі своєю надійністю і якістю збірки. Тому для Леново, ремонт ноутбуків не вважається буденною справою.

Найпоширенішими причинами поломки є:

  • механічні пошкодження;
  • перегрів;
  • залиття рідиною.

Ремонт батареї ноутбука Lenovo

Частою проблемою, пов'язаною з ремонтом ноутбуків, можна вважати вихід з ладу батареї. Кожен акумулятор має свій термін зносу, але вплинути на його скорочення або збільшення теж можна. Для того, щоб уникнути ремонту батареї ноутбука Леново, потрібно дотримуватися певних правил, наприклад:

  1. Не залишати повністю розряджену батарею надовго;
  2. Не розряджати батарею нижче 10%;
  3. Уникати багаторазових стрибків напруги;
  4. Заряджати пристрій тільки оригінальною зарядкою.

Роз'єми в ноутбуках вважаються крихкими, тому слід особливо акуратно підходити до їх використання. Стежити, щоб вони не засмічувалися і намагатися не смикати сам провід, коли він знаходиться безпосередньо в пристрої.

Ремонт ноутбука Леново в майстерні сервісного центру

Заміна клавіатури на ноутбуці Lenovo

Заміна клавіатури ноутбука Леново в Одесі

Причиною для заміни клавіатури на ноутбуках Леново в основному служить неакуратне поводження. Вдавлювати клавіші, стукати по них із зусиллям або колупати під ними сторонніми предметами не можна. Правила банальні і прості, але дієві. Випалі або запалі клавіші рідкісне явище, проте таке теж трапляється.

Солодка газована вода - це ворог номер один для ноутбуків. Їх пролиття може привести до того, що доведеться здійснювати ремонт материнської плати ноутбука Lenovo. У кращому випадку буде проведена звичайна заміна клавіатури у ноутбуці. Варто відзначити, що саме під клавіатурою знаходиться весь «мозок» пристрою.

Ремонт матриці ноутбука Lenovo

При виникненні проблем із зображенням, ми часто задаємося питанням «Що це може бути і через що?». Розібратися в цьому не важко, так як з кришкою ноутбуків все просто. За виведення зображення відповідає екран, а також відеокарта. Вони з'єднані через материнську плату за допомогою шлейфа.

Будь-який тиск і удари, що припадають на кришку ноутбука, можуть привести до поломки. Навіть у надійного бренду Lenovo, при надмірному відкритті і закритті кришки може пошкодитися шлейф матриці. У цьому випадку здійснюється звичайна заміна шлейфу. У разі, коли шлейф в справному стані, а зображення, наприклад, в смугах, слід задуматися про заміну матриці в вашому ноутбуці.

Відремонтувати ноутбук Леново

Notebook-Service здійснює ремонт ноутбуків Lenovo в Одесі. Будь-яка проблема може бути усунена, в цьому вам допоможуть наші фахівці.

Варто відзначити, що лагодження не варто робити самому, якщо не маєте достатнього досвіду і знань. Неякісний ремонт може спричинити за собою більшу кількість пошкоджень.

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя
Д
Данило
25 квітня 2023
Швидкість
Немає
Ноутбук Lenovo-l340 gaming полетіла прошивка біоса.Заніс до сервісу через декілька днів передзвонили,та підтвердили цю інформацію.Швидко та якісно зробили ремонт.
А
Александр
25 квітня 2023
Качество сервиса и обслуживание
Не обнаружил
Всем добрый день! Недавно в марте производили сервисное обслуживание игрового ноутбука Lenovo Legion с заменой термопаста. Также увеличили объем жёсткого диска. Обслуживание понравилось. Отдельное спасибо менеджеру Александру за вежливое и внимательное отношение Всем рекомендую данный сервис.
В
Владислав
20 квітня 2023
Швидко та якісно виконали роботу
Т
Тетяна Мінкова
20 квітня 2023
Чіткість роботи, діагностика проблеми —> дзвінок і далі ремонт.
Немає
Дякую велике службі ремонту Ноутбук сервіс за оперативність і клієнтоорієнтування. Мали проблему з відключенням ноутбуку через проблеми з контактом.. Дуже професійно та швидко по ремонтовано було наш ноутбук, порекомендовано варіант зміни блочка з шнуром. Все працює, дякуємо
Serebriakov Oleksandr
20 квітня 2023
Дуже дякуємо за теплі слова)
Л
Луиза
06 квітня 2023
Качество и скорость обслуживания, обратная связь, лояльность и акцент на желании клиента
Несвоевременное определение брака в деталях
Приобрела ноутбук, но по стечению обстоятельств пришлось менять. Все очень лояльно - менеджер внимателен и всегда на связи, отвечает на все вопросы, обьясняет. Сотрудничеством осталась довольна, так как были учтены все пожелания. Успешных продаж и благодарных вам клиентов.
Serebriakov Oleksandr
06 квітня 2023
Спасибо, постараемся стать лучше.
В
Владимир
06 квітня 2023
Обслуживание и ассортимент
Недостатков нет
Очень стремно было в первый раз брать ноут малому (старались всегда покупать новье). Рискнули, и скажу честно, что не зря. Рассказали, показали, мы выбрали. Ребенок доволен. Последующее обслуживание (наращивали память) тоже все четко. Пошли за вторым для дочери. Оказвлось, что на клавиатуре не работает одна кнопка. Ребята взялись заменить. Протестили, что-то им не понравилось, заменили еще на другую, протестили, работает. Мы забрали ноут, дочка тоже довольна. Андрей и Александр очень вежливо и доходчиво рассказывают и показывают. Сервис на высоком уровне. Спасибо большое. Итог - РЕКОМЕНДУЮ.
Serebriakov Oleksandr
06 квітня 2023
Спасибо за теплый отзыв, рады будем видеть вас еще раз)
И
Ирина Николаевна
17 березня 2023
Качественные услуги
Купила ноутбук lenovo yoga, покупала с клавиатурой под другой рынок, думала поклею наклейки, но мне не понравилось, смысла тогда от подсветки клавиатуры нет и смотрится не очень. Обратилась по поводу гравировки русского и украинского алфавита, сделали очень качественно, как с завода все подсвечивается. Я очень довольна!
Serebriakov Oleksandr
17 березня 2023
Рады были вам помочь, обращайтесь еще.
М
Марина
13 березня 2023
Можно и купить и обслужить ноутбук, хороший выбор
нет
Хороший сервисный центр, чистенько, красиво, делала гравировку на ноутбуке Lenovo Legion, который купила в магазине Notebook-Service, все здорово, подсветка теперь подсвечиваются буквы на русском языке тоже. Ноутбуком довольна!