Ремонт ноутбуків Делл

Сервісний центр ноутбуків Dell

Dell - одна з найбільших корпорацій з виробництва комп'ютерів, відрізняється своєю різноманітністю і надійністю. В їх лінійках ноутбуків можна знайти бюджетні варіанти, високопродуктивні, трансформери і потужні ігрові.

Техніка Dell встигла себе зарекомендувати як досить надійна і не потребує частих ремонтів. Але всі ноутбуки мають свої недоліки, у когось більше, у когось менше. Відремонтувати ноутбук Dell допоможуть фахівці сервісного центру для ноутбуків - Notebook-service. Терміни та вартість ремонту встановлюється після діагностики.

Слабкі місця ноутбуків Dell

За рахунок продуманості корпусу і якості матеріалів Dell, ремонт ноутбуків явище рідкісне. Найчастіше причинами ремонту служать механічні пошкодження, серйозні поломки зустрічаються рідше. Однією з найбільш частих проблем вважається нагрівання пристрою. У разі, коли гріється ноутбук Dell, слід звернути увагу на систему охолодження.

Досить слабким місцем у ноутбуків Dell вважається їх блок живлення. Пристрій перестає заряджатися, вимикається через невеликий проміжок часу після закінчення зарядки. Усунути несправності можна двома способами:

  1. Заміна блоку живлення.
  2. Заміна роз'єму заряджання ноутбука.
  3. Заміна батареї.
Сервіс ноутбуків Делл
Відремонтувати ноутбук DELL

Причин виходу з ладу порту для зарядного пристрою може бути багато, проте найпоширенішою є неправильне поводження. Варто пам'ятати, що заламування дроту під час зарядки і різке виривання його з порту призведе до поломки.

Кришки ноутбуків у бренду Dell виконані для досягнення максимальної лаконічності в дизайні. Неправильне відкриття кришки може привести до того, що виникнуть перебої з відтворенням зображення. Якщо екран ноутбука мерехтить, зображення показано в чорну точку або відсутнє частково це може свідчити про несправності матриці або відеочіпа.

Коли може знадобитися ремонт клавіатури ноутбука Dell?

Заміна клавіатури на ноутбуці пов'язана з механічними пошкодженнями, наприклад, неакуратне поводження, яке призведе до випадання деяких клавіш. Але найчастіше зустрічається залиття клавіатури солодкими напоями та газованої води. Воно може призвести до залипання клавіш при подальшому використанні. Від залиття може постраждати не тільки клавіатура. Попадання рідини може привести до того, що на ноутбуці не працюватиме тачпад. Краще не допускати пролиття рідин на ноутбук, але, якщо інцидент стався, не можна затягувати зі зверненням до сервісного центру.

Ремонт вебкамери ноутбука Dell

Найбільш рідкісною проблемою, з якою стикаються користувачі фірми Dell, є непрацююча веб камера на ноутбуці. Насамперед, перед тим як бити на сполох, потрібно перевірити налаштування камери на вашому пристрої. Потім, якщо з цим все в порядку, переходити до наступного кроку: перевірка драйверів і утиліт. Якщо і тут все добре, значить саме час звернутися до фахівця. Причинами виходу веб камери з ладу можуть послужити:

  1. Несправність шлейфу, який з'єднаний з матрицею.
  2. Несправність самої камери.
  3. Злетівший або не встановлений драйвер.
Ремонт ноутбука Делл в Одесі

Ноутбук-Сервіс допоможе впоратися з усіма перерахованими вище вразливостями лінійки ноутбуків Dell.

Акуратне поводження з технікою - це запорука довгої і успішної роботи вашого гаджета. Важливим є регулярні діагностики та чищення техніки, це допоможе попередити багато проблем.

Наших клієнтів також цікавить

Відгуки

Достоинство
Недостатки
Ваш отзыв
Добавьте фото
Ваше имя
В
Володимир
20 квітня 2023
Швидко
Немає
Якість, ціна, усім задоволений!
С
Станіслав
19 квітня 2023
Якісне виконання роботи
Ремонтували ноутбук Dell latitude 5580, було проведено якісне діагностування та ремонт, з заміною несправних деталей
M
Mari
13 березня 2023
Быстрое и качественное обслуживание
нет
Сделали чистку и замену термопасты, на Dell Inspiron стал тише работать и меньше греться, спасибо!
Serebriakov Oleksandr
13 березня 2023
Спасибо за ваш отзыв