Про нас

Не працює ноутбук - стресовий подія, особливо, якщо пристрій використовується ежедневно. Ще гостріше, поломка любойкомпьютерной техніки, відчуваються зараз, під час карантинних обмежень через пандемію COVID-19 і переходу на дистанційний режим роботи і навчання.

Якщо потрібен ремонт ноутбука

Визначити самостійно, що не так з технікою, досить складно. Саме правильне рішення - послуги хорошого сервісу з фахівцями з багаторічним досвідом в діагностиці та усуненні несправностей. Якщо ваш пристрій ще знаходиться на гарантійному обслуговуванні, відремонтувати ноутбук безкоштовно можна в офіційних авторизованих сервісних центрах конкретного бренду. Ви гарантовано отримуєте якісний сервіс, але є один істотний недолік.

Авторизовані сервіси відправляють несправну техніку до Києва, де розташовані основні потужності для діагностики і ремонту технічних проблем. На безкоштовний ремонт ультрабуків можна розраховувати, тільки якщо пошкодження не було спровоковано користувачем. Дана схема виправлення порушень в роботі техніки, як правило, займає багато часу.

Що робити якщо гарантія закінчилася, а полагодити ноутбук необхідно терміново?

В Одесі досить багато непоганих сервісних центрів, які здійснюють швидкий ремонт ноутбуків. Навіть по закінченню гарантованого терміну або при необхідності швидкого усунення технічних несправностей, неавторизовані сервісні центри допоможуть вирішити вашу проблему. Головне вибрати надійний сервіс з професіоналами і дорогим обладнанням для якісної діагностики та усунення неполадок.

Як працює Notebook-Service?

Сервісний центр №1 по ремонту ноутбуків в Одесі - Notebook-Service , працює вже більше 15 років. Ми не тільки комп'ютерний сервіс, який займається відновленням ноутбуків, планшетів, телефонів, техніки Apple і зберігаються на них даних. Ми також перевіряємо і продаємо ноутбуки з гарантією з Європи.

  • Беремо ваш пристрій, запускаємо наше діагностичне програмне забезпечення і показуємо вам результати тесту.
  • Визначаємо, в чому саме полягає проблема.
  • Обговорюємо з вами найкращий спосіб дій при відновленні або заміні деталей.
  • Максимально швидко повертаємо ваш ноутбук в робочий стан.

Більшість ремонтів виконується власними силами, у нас великий склад оригінальних запчастин, що прискорює ремонт і забезпечує збереження безпеки ваших даних.

Якщо діагностика і вердикт фахівця вказують на недоцільність ремонту вашого ноутбука, нетбука або ультрабука - Notebook-Service, запропонує варіанти обміну (Trade-in).