Ремонт ноутбуків Acer

Ремонт ноутбуків Acer

Гаджети бренду Асер користуються популярністю завдяки доступній ціні, продуманому дизайну і високій якості роботи. На ринку України ці комп'ютери представлені серіями Aspire, Travelmate, eMachines, Swift, Predator, Nitro і т.д. Будь-яка з цих моделей може зламатися, тому рано чи пізно буде потрібно ремонт ноутбуків Асер. Ми займаємося різними видами поломок: синій екран, пошкодження після падіння або залиття рідиною, заміна дисплея і т.д.

Поширені поломки

Техніка цього виробника має репутацію надійної, але як буває в будь-якій техніці, якийсь елемент може вийти з ладу. У пристроях перестає функціонувати клавіатура, тачпад або лептоп відмовляється включатися. Це найбільш часті проблеми, але майстри нашого сервісного центру легко справляються завдяки спеціальному обладнанню і великому досвіду.

Ремонт ноутбуків Acer в Одесі потрібен в таких випадках:

Ремонт ноутбуків Acer
  1. Несправність відеокарти. Дефект проявляється у вигляді засвічень на моніторі, чорному екрані, появі смуг або квадратів.
  2. Несправність матриці. Перестає функціонувати екран, на ньому з'являються смуги.
  3. Зависання при завантаженні. Причиною буває жорсткий диск, перегрівання або наявність сторонніх програм.
  4. Проливання рідини. У ПК страждає тільки клавіатура, але в лептопі можуть перестати працювати внутрішні комплектуючі. Особливості процесу залежать від глибини проникнення вологи. Зазвичай проводиться заміна клавіатури на ноутбуці Acer і деяких деталей.
  5. Система охолодження. З'являється при нехтуванні регулярним чищенням від пилу. Це призводить до перегрівання агрегату.
Ремонт ноутбуків Acer

Часта поломка, пов'язана з портами - властиво лептопам старше 4-5 років. Відмовляють порти HDMI і USB, роз'єм для підключення зарядного пристрою. До 80% із них можна виправити.

Якщо залишилися сумніви з приводу доцільності ремонту лептопа, варто звернутися до фахівців Notebook-Service. Вони розкажуть про особливості співпраці, специфіці діагностики, виправленні, а також дадуть відповідь на питання, що цікавлять. Вартість заміни матриці ноутбука acer залежить від характеристик моделі, складності проблеми.

Корпусних ремонт ноутбуків і його складові

Зносостійкість пластмасових деталей нижче металевих, що веде найчастіше до поломок. Не варто забувати, що вчасне звернення в сервісний центр вбереже від небажаних підсумків.

Ремонт ноутбуків Acer aspire завершиться успішно, якщо звертатися в кваліфіковані сервісні центри. Майстри дають гарантію на свою роботу і у клієнта немає необхідності повторно звертатися до інших фахівців.

Основні плюси нашої майстерні по ремонту ноутбуків Acer:

  • апгрейдом займаються співробітники зі спеціалізованою освітою, досвідом;
  • спеціальне обладнання допомагає швидко визначити причину неполадок і виконати налагодження;
  • клієнт дізнається вартість відразу після завершення діагностики;
  • використовуються оригінальні запчастини або їх якісні аналоги.
Ремонт ноутбуків Acer

Якщо якість функціонування гаджета перестала Вас влаштовувати, зверніться в майстерню Notebook-Service для початку діагностики. За її результатами, Ви відразу дізнаєтеся орієнтовні терміни і ціну послуги.