Ремонт корпусу - заміна петель

Ремонт корпусу - заміна петель

У століття цифрових технологій техніка стає все досконалішою. Гаджети стають легше, тонше і функціональніше. Втім, даний прогрес несе певні наслідки, у вигляді дешевого пластику який використовують при виробництві корпусів в ноутбуках.

Корпусний ремонт ноутбуків і його складові

Зносостійкість пластмасових деталей нижче металевих, що веде найчастіше до поломок. Не варто забувати, що вчасно зроблене звернення в сервісний центр вбереже від небажаних підсумків.

Заміна або ремонт корпусу — цілий комплекс заходів, спрямований на усунення проблем, або їх рішення:

  • ремонт петель на ноутбуці або їх заміна;
  • відновлення піддону або корита ноутбука;
  • відновлення кріплень, (посадочних місць під гвинти);
  • ремонт рамки ноутбука;
  • виправлення дефектів кришки екрану (матриці).
Ремонт корпусу - заміна петель
Ремонт корпусу - заміна петель

Нерідко є і ремонт кріплень екранів. У цьому випадку існує два варіанти: перший – змастити шарніри або петлі і послабити їх трохи, другий реалізувати ремонт шарніра ноутбука або ж петлі. У цих двох ситуаціях все залежить від ступеня зносу. Своєчасно не пройшовши профілактику можна погіршити ситуацію, замість мастила, знадобиться повна заміна елемента.

Тріщини, відколи й інші дефекти корпусу приведуть не тільки до неправильної роботи пристрою, а й до його поломки. Не тільки механічні пошкодження можуть привести до несправностей корпусу. Далеко не всі виробники використовують якісні і стійкі матеріали. Неякісний пластик з часом починає тріскатися, в петлях мастило пересихає і відбувається її поломка.

Не тільки дешеві матеріали можуть завдати шкоди пристрою, неусвідомлено людина може пошкодити корпус. Неправильне відкриття, закриття ноутбука, за один кут екрану призведе до деформації корпусу через неправильно розподіленого навантаження. Кращим способом буде акуратно відкрити за середину кришки екран.

Заміна та ремонт петель Lenovo, Hp, Samsung і багатьох інших брендів є нашою спеціалізацією.

Ремонт кришки ноутбука

Необхідно обережно підходити до використання рамки екрану. Коли удар припадає на кут екрану і зачіпає рамку, варто задуматися про те, що, можливо, найближчим часом потрібно буде здійснити ремонт рамки ноутбука. Наявність навіть одного невеликого місця, відшарування рами від дисплея, може послужити причиною відшаровування або втрати рамки.

Компанія Notebook-Service рекомендує не затягувати з лагодженням кришки. Ремонт кріплення екрану не є рідкістю, в разі відколу пластика з кришки. Також один скол на самій кришці може привести надалі до поломки шарніра, петлі, а також матриці. Ціна заміни деталей корпусу не буде сумірною ремонту.

Технічне обслуговування техніки звична справа, навіть самий акуратний користувач не буде застрахований від цього. Здійснювати склейку тріснутих деталей самому не буде найкращою ідеєю, так як звичайний клей не втримає на довго поломку, а ноутбук через якийсь час почне «сипатися» в місці, де раніше була тріщина. Після такого лагодження, фахівцю буде складніше здійснити реставрацію, так як доведеться знімати залишки клею.

Ціни

Код Опис Цiна Терміново
13 - 7 Заміна кришки матриці від 350 грн. від 455 грн.
13 - 8 Заміна рамки матриці від 200 грн. від 260 грн.

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують