Прошивка BIOS ноутбука

Як і для чого проводиться прошивка биос ноутбука

Така послуга, як перевстановлення біос, часом може знадобитися кожному власнику ноутбука. BIOS є програмою початкового запуску ноутбука або комп'ютера, яка записана на мікросхему, яка розпаяна на материнській платі пристрою.

Щоб зрозуміти, що комп'ютерна техніка потребує оперативної зміни BIOS, варто придивитися до його можливих несправностей, включаючи:

  • самостійне довільне виключення або перезавантаження;
  • некоректне завантаження системи або відсутність будь-яких ознак коректної роботи при включенні;
  • включения ноутбука без зображення;
  • довгий запуск пристрою або ж помилки до завантаження операційної системи.
Прошивка BIOS ноутбука

Окрім вищенаведених несправностей, прошивка біос материнської плати знадобиться при її заміні на нову деталь, а також при установці нового процесора, або південного моста. Професійне перевстановлення БІОС дозволить протягом доби отримати ноутбук, що працює без будь-яких нарікань з технічного боку.

Що включає в себе перевстановлення BIOS на ноутбуці

Варто розрізняти 2 стежки виконання даної операції: програмним методом і за допомогою програматора.
Розберемо їх більш детально:

  1. Програмний метод. Перепрошивка здійснюється за допомогою спеціальних утиліт та програмного забезпечення, це дозволяє програмувати новий образ коду в мікросхему без вилучення її з материнської плати.
  2. Використання програматора. Метод грунтується на добуванні мікрочіпа з ноутбука, мікрокод якої оновлюється на программаторе. Сам програматор - пристрій, який призначений для зчитування і запису мікрокода в мікросхему.

Коли потрібна прошивка БІОС программатором

Прошивка BIOS ноутбука

Коли мова йде про прошивку BIOS Acer Aspire і ноутбуків від інших іменитих світових виробників, оптимальним варіантом буде використання програматора. Це безпечний і швидкий метод перепрошивки BIOS. Заздалегідь встановлена версія прошивки завантажується в мікросхему, яка, в свою чергу, монтується в ноутбук. Ризик втрати працездатності ноутбука в даному випадку - мінімальний.

Коли застосовується програмний метод перепрошивки, завжди існує ризик некоректної роботи операційної системи після проведення такої операції.

Щоб перепрошити БІОС на ноутбуці в Одесі, краще звернутися за допомогою в компанію Ноутбук-Сервіс. Можлива прошивка БІОС Asus, Dell, HP і ноутбуків інших торгових марок. Серед основних переваг сервісного центру виділяють:

  • роботу на результат, ремонт техніки здійснюється вузькопрофільними фахівцями;
  • наявність сучасного обладнання, перепрошивка БІОС відбувається на сучасних програматорах, з використанням паяльної станції;
  • швидкість роботи, перепрошивка здійснюється протягом одного робочого дня.

У компанію Ноутбук-Сервіс можуть звернутися за допомогою в ремонті певної ланки ноутбука всі жителі України. Можливо визначення рівня ремонтних робіт по фото і відеоматеріалам, а також пересилання комп'ютерної техніки через полярні кур'єрські служби.

Ціни

Код Опис Цiна Терміново
11 - 6 Прошивка BIOS без випайки від 250 грн. від 400 грн.

Щоб дізнатися вартість ремонту вашого пристрою залиште свої дані. Наші фахівці зв'яжуться і проконсультують