Ремонт ноутбуків Asus

Ремонт ноутбуків Asus

Техніка бренду Асус відрізняється надійністю і функціональністю у всіх сенсах. Хороші технічні характеристики, на додачу до продуманого дизайну роблять її добре продаваною, а обсяги продажів щорічно збільшуються. Продукція тайванського виробника, як і будь-яка техніка теж має властивість до поломок, тоді потрібен ремонт ноутбуків Asus.

Причини звернення при несправностях

Пристрої часто виходять з ладу через неправильне поводження (проливання рідини на клавіатуру, тріщини в матриці, зламані роз'єми) і зневаги профілактикою (несвоєчасне видалення забруднень системи охолодження).

У 85% випадків дефект усувається монтажем нової деталі, що не забирає багато часу. Бренд використовує надійні текстоліти, що витримують взаємодію з високою температурою, тому навіть пайка абсолютно не страшна

Поширені несправності

Лагодження потрібно в наступних моментах:

  1. Засмічення системи охолодження. Це призводить до перегрівання, безпідставного виключення, заважає нормальному функціонуванню гаджета.
  2. Поломка клавіатури. Відбувається при неакуратному використанні або проливанні рідини. Після заміни зламаної комплектуючої, ноутбуком можна користуватися в звичному режимі.
  3. Пошкодження роз'ємів. Дана проблема заважає підключенню сторонніх девайсів або зарядного пристрою.
  4. Пошкодження матриці (екрану). Наприклад, екран також може виходити з ладу після тривалої експлуатації. Найчастіше, в подібних ситуаціях необхідна заміна матриці ноутбука Асус.
Ремонт ноутбуків Asus

Також, до найбільш поширених поломок відносяться тачпад і батареї, які швидко зношуються. Складність їх лагодження залежить від характеру проблеми, що виникла.

Продовжити термін коректного функціонування девайса реально через дбайливе ставлення до девайсу, регулярне очищення.

Переваги звернення до нас

Ремонт ноутбуків Asus

Спеціалісти сервісного центру Notebook-Service мають великий досвід зі швидкого і якісного усунення неполадок. Наявність документації від виробника дає можливість усунути несправності за короткий термін і повернути техніку в робочий вигляд.

Фахівці Notebook-Service відмінно розбираються в техніці бренду Асус. Ремонт ноутбуків - це велика відповідальність, тому наш сервісний центр підходить до свого завдання професійно. Перед початком робіт, проводиться консультація з клієнтом, де він може відмовитися від ремонту окремого вузла, якщо вважає це недоцільним. Вартість послуги не змінюється без узгодження з замовником.

Порядок дій по заміні клавіатури, матриці ноутбука Asus і т.д. виглядає наступним чином:

  • клієнт повідомляє про проблему і передає комп'ютер;
  • починається діагностика, менеджер зв'язується з клієнтом і пропонує варіанти ремонту;
  • інженер починає ремонт при наявності всіх потрібних запчастин;
  • після ремонту ноутбук проходить повне тестування і менеджер зв'язується і повідомляє про готовність пристрою.
Ремонт ноутбуків Asus

В процесі застосовуються оригінальні запчастини або їх якісні аналоги. Майстри беруться за роботу, якщо повністю впевнені в можливості усунення дефекту. Зазвичай пристрої відновлюються навіть при важких випадках.

Ціна демократична, доступна для багатьох, тому як тільки з'явилась якась несправність, відразу варто звернутися до менеджера, щоб обговорити умови співпраці.